Автоперевезення без паперу: чи готова Україна до імплементації цифрових транспортних документів
2022-01-05 13:25:00

Автоперевезення без паперу: чи готова Україна до імплементації цифрових транспортних документів

Ще в червні 2020 року Верховна Рада, за ініціативи Мінінфраструктури, ухвалила Закон «Про приєднання України до Додаткового протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну», згідно з яким Україна приєдналася до країн, які взяли на себе зобов’язання щодо розробки та імплементації e-CMR.

Відтоді Мінінфраструктури й Інститут аналітики та адвокації ведуть активну роботу над вивченням стандартів UN/CEFACT (Центр ООН зі спрощення процедур торгівлі та електронних ділових операцій).

Зараз активно розробляється план імплементації e-CMR до 2025 року, який стосується не тільки автомобільних вантажних перевезень, а й загалом цифрових транспортних документів, зокрема в галузі залізничних та морських перевезень, — розповів MINTRANS заступник міністра інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анатолій Комірний.

Передумови змін

Хоча в ЄС попередньо зафіксували, що e-CMR має бути запроваджено саме 2025 року, Україна може бути готовою до цього значно раніше й розпочати пілотні проєкти з державами-членами Організації Чорноморського економічного співробітництва чи з країнами «Східного партнерства» уже з 2023-го.

Це пояснюється тим, що процес упровадження e-CMR в Україні істотно спрощується завдяки початку використання е-ТТН (електронної товарно-транспортної накладної) як базису для пілотних проєктів системи.

е-ТТН — це єдиний та обов'язковий для всіх учасників транспортного процесу документ.

З 2019 року Мінінфраструктури розпочало роботу над упровадженням безпаперового документообігу в галузі автомобільних вантажних перевезень. Для цього були впроваджені регуляторні зміни, проте аналіз ефективності втілюваної політики показав, що бізнесу не вдається обмінюватись електронними ТТН через те, що використовуються різні системи електронного документообігу, які між собою не мають інтероперабельності.


Тож 2019 року в указі президента України з’явилося завдання, відповідальність за яке було покладено на Мінінфраструктури, — впровадження в експериментальному режимі електронного документообігу електронної товарно-транспортної накладної. У грудні того самого року такий проєкт розпочато відповідно до постанови КМУ.

До роботи над проєктом залучили ГО «Інститут аналітики та адвокації» та провайдерів систем електронного документообігу, які взяли на себе щоденну комунікацію з представниками бізнесу з різних галузей економіки, аби при розробленні центральної компоненти електронного реєстру ТТН врахувати специфіку їхньої діяльності та бізнес-процесів. Натепер є вісім провайдерів, які пройшли сертифікацію.

Саме завдяки такій ефективній співпраці державного, громадського та приватного секторів створюється програмний продукт, який відповідатиме ключовим завданням проєкту: інтероперабельність, зручність, легкість і швидкість. 

Перспективи та плани

Торік до роботи над е-ТТН долучився USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», який надає технічну команду для розроблення третьої фази проєкту. Тож 10 листопада провайдерам надали протоколи для інтеграції, і станом на кінець листопада чотири провайдери вже почали впроваджувати їх.

Планується, що до 1 березня 2022 року буде завершено розроблення центральної бази даних, до 1 квітня — здійснено супровід інтеграцій провайдерів до оновленої системи, а з 1 серпня 2022 року використання е-ТТН для загальної групи товарів стане обов’язковим на всій території України.

Щодо запуску е-ТТН для спеціальних груп товарів — він відбудеться не раніше ніж 2023 року. Повноцінний перехід на е-ТТН для спецгруп потребує комплексного опрацювання питання багатьма міністерствами та відомствами, особливо Державною податковою службою. І це охоплює як внесення змін до нормативно-правових актів, так і опрацювання архітектури взаємодії між наявними системами в інших органах з електронним реєстром е-ТТН.


Проте сьогодні стоїть питання, що е-ТТН містить більше даних, ніж e-CMR, а це робить її дещо складнішою для заповнення. Зміни зі спрощення поки активно обговорюються Міністерством інфраструктури, міжнародним фондом GIZ, Офісом простих рішень та іншими дотичними структурами. Однак процес спрощення досить складний, оскільки більша частина інформації в е-ТТН необхідна Державній податковій службі для додаткового контролю та перевірок.

Нині важливо, що Україна рухається в напрямі оцифрування транспортних документів із метою створення за кілька років єдиного електронного транспортного перевізного документа.  

Більше цікавих матеріалів — у свіжому номері журналу MINTRANS. Також підписуйтесь на нас у Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є інформація, яка може зацікавити редакцію – надсилайте її на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 10:18:59
За цей час зафіксовано 78 порушень габаритно-вагових норм
2022-02-23 09:31:33
Серед найбільших збоїв: пожежі на заводах, злиття та поглинання, бізнес-продажі, зриви на виробництві, зміни лідерства та дефіцит поставок
2022-02-22 11:22:09
«Дашборд» буде відображати дані про загальну кількість залишків дозволів по кожній країні