Kyiv City Express можуть подовжити до Вишгорода
2021-12-16 08:00:00

Kyiv City Express можуть подовжити до Вишгорода

В планах «Укрзалізниці» запуск низки нових приміських маршрутів

«Укрзалізниця» розглядає низку нових маршрутів для розвитку приміського сполучення столиці. Серед них – запуск електрички до Вишгорода. Про це 15 грудня розповів керівник пасажирського напрямку компанії Олександр Перцовський передає кореспондентка MINTRANS.


«Зокрема на розгляді питання по Вишгороду, де зараз не електрифікована ділянка», – прокоментував він питання щодо розвитку приміського сполучення столичного регіону.

Крім того, Перцовський нагадав, що до кінця року планується запуск маршруту до Василькова. Зараз завершується проєкт з електрифікації. 

Також керівник пасажирського напрямку УЗ поділився загальними планами щодо розвитку приміських сполучень. 

«Ми запроваджуємо човниковий рух. Це, коли потяг іде напряму від найбільших міст-супутників до Києва і має більшу частоту руху. Це саме плануємо й для інших міст», - розповів Перцовський. 

Крім того, компанія планує тендер із закупівлі нового рухомого складу.

«Також це цифровізація. На приміських сполученнях плануємо найближчим часом перейти від готівки до купівлі квитків онлайн», - зазначив Перцовський. 

За його словами, компанія вбачає потенціал у приміських сполученнях, адже зараз міста-супутники дуже стрімко розвиваються.

«За різними оцінками 250-300 тисяч людей щодня подорожують до Києва. Ми займаємо зараз 10% цього обсягу перевезень, а хочемо займати 40-50%», - додав Перцовський. 

Він також зауважив, що аналогічна робота проводиться не лише у столичному регіоні, компанія розвиває приміський рух також в Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. 

Читайте по темі

  • «Укрзалізниця» планує провести реконструкцію пасажирських платформ на маршруті Kyiv City Express в Києві та області. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 10:45:32
Автоматизовану систему оплати у метро вимкнули
2022-02-24 09:18:52
Усі поїзди до та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком
2022-02-23 15:38:19
На сьогодні потребують оновлення 9772 км колій, а чверть колійних машин компанії перебувають на ремонті
2022-02-23 15:26:24
Компанія закликає органи державної влади та РНБО захистити її активи