«Пам’ятник української корупції» перетворився на здійснену мрію: чим особливий міст у Запоріжжі
2022-01-24 11:00:00

«Пам’ятник української корупції» перетворився на здійснену мрію: чим особливий міст у Запоріжжі

Відкриття руху для автотранспорту верховою частиною нового вантового мосту у Запоріжжі стало історичною подією, позаяк на цю мить мешканці міста чекали майже 20 років.

Як проєкт змінить транспортну систему міста і коли планують повністю завершити будівництво — читайте у матеріалі MINTRANS. 

Відкриття мосту

22 січня, в День Соборності Україні, рух транспорту вантовим мостом, який поєднав лівий берег Запоріжжя та острів Хортицю, запустив президент України Володимир Зеленський. Першими новим мостом проїхав транспорт спецслужб — поліція, швидка допомога та пожежні машини. Пізніше новий міст відкрили для проїзду легкового, громадського та вантажного транспорту.

«150 метрів або хмарочос у 50 поверхів — це висота пілону мосту. П’ять футбольних полів один за одним — це довжина цього прекрасного мосту. Понад 6 тисяч тонн або 100 літаків «Мрія» — це вага усієї споруди. Аби збудувати те, що ми мали зробити ще 20 років тому, знадобилось 20 місяців. Ось така математика, — сказав глава держави під час відкриття мосту. — Цей міст називали «монументом корупції» багато років. Нехай зараз це буде монумент Єдності — прекрасний запорізький міст — в День Соборності України».

Володимир Зеленський

Потреба у будівництві нового мосту, який би поєднував лівий та правий береги Запоріжжя, виникла ще кілька десятків років тому. Адже побудовані у післявоєнні роки мости Преображенського, розраховані лише на дві смуги руху (по одній в кожен бік), морально та технічного застаріли.

Дістатися з одного берега на інший також можна автошляхом, який простягається греблею ДніпроГЕС. Однак і ця дорога, хоч і шестисмугова, вже потребує капітального ремонту.


Після відкриття нового мосту у Запоріжжі планують закрити проїзд греблею, аби капітально її відремонтувати. Місцевих мешканців лякає у рази збільшений потік автотранспорту, який вже незабаром може додатися на вантовому мосту через закриття греблі для проїзду. Однак в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв запевнив, що наразі про закриття ДніпроГЕСу для проїзду транспорту не йдеться.

«У місті кілька проблемних місць, які нам треба вирішити: і арковий міст, і міст на вулиці 12 квітня, і дамба. Через три роки гребля закриється на ремонт, і в нас виникнуть великі проблеми, — саме такий через термін Анатолій Куртєв прогнозує закриття греблі на ремонт. — Поки підготують проєктно-кошторисну документацію, це не так просто».

Анатолій Куртєв

В.о. міського голови переконаний, що відкриття нового вантового мосту не лише створило комфортні умови для мешканців правобережної частини міста, а й зробить інвестиційно привабливим Запоріжжя, а також стане поштовхом для розвитку інфраструктури та логістики. Зокрема він бачить нові можливості для розвитку річкового порту та будівництва транспортного термінала в аеропорту.

«Ми, як компанія, пишаємося тим, що працюємо в Україні. Пишаємося, що створюємо справді історичні проєкти, які розвивають країну, зміцнюють її, і дають їй можливість бути сильною та стабільною державою. Ми робимо все для того, щоб Україна була сильною країною з найкращою інфраструктурою та щасливими людьми довкола», — зазначив голова правління генпідрядної компанії Onur Group Онур Четінджевіз.


Онур Четінджевіз

Чим особливий міст

Автотранспортна магістраль через р. Дніпро складається з двох мостів — балкового (першу чергу якого було відкрито у 2020 році) й вантового, а також автомагістралі безперервного руху. Комплекс має шість транспортних розв'язок та 27 штучних споруд, серед яких є два позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

Вантовий міст у Запоріжжі є найвищим в Україні та восьмим за висотою в Європі — висота його найвищого пілона становить 166 метрів. Загальна протяжність автомагістралі складає 9,1 км, в тому числі через р. Дніпро (вантовий міст) — 660 м та через р. Старий Дніпро (балковий міст) — 340 м. За контрактом генпідрядник має побудувати мости до 31 грудня 2023 року, однак будівельники запевняють, що виконають роботи значно швидше.


Рух верховою частиною балкового мосту через р. Старий Дніпро було відкрито 24 грудня 2020 року. Як запевнив перший заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України Андрій Івко, друга черга балкового мосту буде введена в експлуатацію вже навесні цього року.

«Я вважаю, що той транспортний колапс, який був у Запоріжжі довгі роки, буде вирішено вже сьогодні. Але проєкт ще не закінчено. Ще є низова частина автотранспортної магістралі, проєкт, якої ми маємо виконати цього року. Залишилось ще запустити рух балковим мостом по низовій частині — роботи вже практично виконані. Коли настануть більш сприятливі погодні умови, ми закінчимо і введемо в експлуатацію, — повідомив чиновник. — Термін відкриття балкового мосту — в кінці квітня».

Андрій Івко (праворуч)

На низовій частині вантового мосту, за словами Андрія Івка, залишилось зробили гідроізоляцію, виконати укладку гусасфальту, змонтувати ванти, влаштувати бар’єрне огородження, після чого вже відбудеться запуск руху цією ділянкою автомагістралі. Також будуть завершені роботи на шляхопроводі, над яким проходить залізнична колія.

Історія із завершенням будівництва всього вантового мосту у Запоріжжі має успішно закінчитись вже до Дня Незалежності України цього року. Керівник проєкту Onur Group з будівництва запорізьких мостів Мехмет Емрах Багйапан наголосив, що до 24 серпня 2022 року не лише друга черга вантового мосту у Запоріжжі буде введена в експлуатацію, а й буде повністю завершено будівництво автомагістралі через р. Дніпро.

«Найважливішою частиною проєкту, що з’єднує лівий і правий береги Дніпра через острів Хортиця, є завершення другого етапу, який включає будівництво вантового мосту. Сьогодні ми досягли цієї мети, відкривши для запоріжців частину проєкту довжиною 3,8 км. Ми виконали операції з підйому важких конструкцій на воді у таких масштабах, які могли б увійти до десяти найкращих у світі. Ми виготовили 30 тисяч тонн конструкційної сталі та 11 тис. куб. м конструкційного бетону. Кінцева мета зараз — завершити проєкт повністю до 24 серпня 2022 року», — сказав Мехмет Емрах Багйапан.


Мехмет Емрах Багйапан

Зміни маршрутів

Як повідомили MINTRANS у пресслужбі патрульної поліції Запорізької області, введення в експлуатацію вантового мосту значно змінило організацію дорожнього руху в обласному центрі. Відтепер на мостах Преображенського та вантовому мосту було введено односторонній рух.

Заїзд на вантовий міст здійснюється в трьох місцях острова Хортиця: два заїзди з вулиці Запорізька Січ та один з кільця. Рух вантовим мостом організовано в односторонньому напрямку трьома смугами. При з’їзді з мосту водії опиняються на роздоріжжі: дорога праворуч веде на Прибережну магістраль, дорога ліворуч — на перетин Прибережної магістралі й подальший рух на вулицю Сергія Тюленіна (в бік вулиці Перемоги).

Рух мостом Преображенського з лівого берега в бік острова Хортиця організовано в односторонньому напрямку. Заїхати на міст можна з Прибережної автомагістралі та вулиці Сергія Тюленіна (як і раніше), де рух дозволений тільки прямо. Здійснювати поворот ліворуч із вулиці Тюленіна на Прибережну автомагістраль відтепер заборонено. Рух двох потоків транспорту регулює світлофор.

Виїзд із мосту Преображенського на Хортицю буде у двох напрямках: праворуч (в бік музею історії козацтва) — для легкового та вантажного транспорту, ліворуч (в бік Наукового містечка) — для легкового та громадського транспорту.   

За кілька днів до запуску руху верховою частиною вантового мосту, 18 січня, відбулися технічні випробування мосту на міцність. Випробування навантаженням мосту проводилися у статиці та динаміці за допомогою великогабаритного транспорту. На споруду мосту виїхало 30 вантажівок вагою 32 тонни кожна. За допомогою геодезичних приладів, механічних та динамічних прогономірів було виконано заміри навантаження на конструкції мосту та прогонову будову в цілому.

Випробування проводили фахівці Державного підприємства «ДерждорНДІ» та генпідрядної компанії Onur під наглядом спеціалістів проєктної організації «Інститут Дніпродіпротранс», незалежних технічних наглядачів україно-австрійської компанії iC consulenten, а також керівництва Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Фото: Олександр Прилепа

Більше цікавих матеріалів — у свіжому номері журналу MINTRANS. Також підписуйтесь на нас у Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є інформація, яка може зацікавити редакцію – надсилайте її на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 17:02:25
МІУ забезпечить безперебійне сполучення зі східними регіонами країни
2022-02-22 07:42:52
Це дозволить зекономити підприємству кошти, та дочекатися відновлення пасажиропотоку
2022-02-21 08:23:06
Вони з’явилися у чотирьох містах та двох областях