Як містам залучити фінансування для розвитку місцевої інфраструктури
2021-04-26 15:34:00

Як містам залучити фінансування для розвитку місцевої інфраструктури

Олександр Грибан, виконавчий директор ABRS Group — про альтернативи фінансування регіональної інфраструктури

ABRS Group - швейцарська інвестиційна компанія з фокусом на інвестиційних можливостях в Україні та країнах Центральної і Східної Європи. Група надає повний спектр інвестиційно-банківських послуг, володіє експертизою в супроводі та реалізації масштабних проєктів в приватному і державному секторах, зокрема у сфері будівництва транспортної та соціальної інфраструктури.

Інфраструктура посідає ключове місце в розвитку економіки й безпосередньо впливає на рівень життя населення, умови ведення бізнесу та створення достатньої кількості робочих місць. Інфраструктурне облаштування регіонів країни, з одного боку, залежить від їхнього рівня розвитку і темпів модернізації, а з іншого – саме виступає постачальником економічного зростання.

Завдяки реформі децентралізації, запущеній ще сім років тому, відбулося передання значних повноважень та фінансових ресурсів від органів державної влади до регіонів. Як результат, доходи місцевих бюджетів зросли більш ніж у чотири рази – до 290 млрд грн у 2020 році.

Разом із тим, зросла і сфера відповідальності місцевої влади. При цьому за роки незалежності в більшості регіонів накопичилося чимало проблем із об’єктами транспортної та соціальної інфраструктури, розв’язати які місцева влада самостійно не в змозі, навіть з урахуванням значно більших бюджетів. До того ж найбільші українські міста встигли накопичити чималі борги, обслуговування яких лягає серйозним тягарем на міські бюджети і призводить до дефіциту капіталовкладень у розвиток інфраструктури.

Візьмімо, для прикладу, ситуацію з мостами на автомобільних дорогах України. У країні налічується 16 155 мостів на дорогах державного та місцевого значення, з них: понад 10 000 не відповідають сучасним нормам і стандартам за габаритами й вантажопідйомністю, більш як 2 000 потребують термінового ремонту. Такий стан мостів ставить під загрозу людські життя, комфортне та безпечне перевезення пасажирів і вантажів, знижує рівень доступності соціальних, культурних, освітніх і медичних послуг та рекреаційних зон для користувачів автомобільних доріг, що в кінцевому результаті стримує соціально-економічний розвиток окремих регіонів та держави загалом. В травні 2020 року Уряд схвалив Концепцію Державної програми відновлення мостів на 2020-2025 роки. За розрахунками Укравтодору, орієнтовний обсяг фінансування, необхідний для виконання лише цієї програми, становить 28,7 млрд грн.

Ще один приклад – розвиток спортивної інфраструктури. В жовтні 2020 року Президент України Володимир Зеленський оголосив започаткування програми «Україна – чемпіон!», у межах якої в кожному регіоні країни має бути велика сучасна спортивна арена. Орієнтовна вартість будівництва одного спорткомплексу середніх масштабів складає 300-350 млн грн. У державному бюджеті на 2021 рік на реалізацію цієї програми закладено пів мільярда гривень. Нескладні розрахунки показують, що за ці кошти можна буде побудувати 1,5 спорткомплексу.

Зрозуміло, що умови класичного підходу до фінансування державі й містам буде вкрай складно реалізувати вищезазначені програми вчасно та в межах бюджету. Одним із можливих варіантів може бути використання механізму міжурядових угод, про укладання яких домовляються на рівні відомств закордонних справ. Таким чином Україна може залучити пільгове кредитне фінансування, здатне покрити до 90% потреб обох програм.

У сфері ремонту й модернізації систем тепло- і водопостачання одним із варіантів фінансування можуть виступати кошти в межах програми Danida Business Finance. Орієнтовна сума комерційного договору на один проєкт становить, але не обмежується, 100 млн євро, при цьому нижня межа вартості складає 13,5 млн євро. Учасники цієї програми можуть не лише отримати доступ до дешевих і «довгих» кредитних коштів, а й розраховувати на допомогу в підготовці техніко-економічних розрахунків та покриття до 75% пов’язаних із цим витрат.

Значною статтею витрат місцевих бюджетів виступає закупівля комунальної техніки. Тут на допомогу місцевій владі, крім вищезазначених джерел фінансування, може прийти інструмент фінансового лізингу, що дозволяє за мінімальних власних стартових витратах отримати якісну техніку. При цьому фінансовий лізинг не створює істотного навантаження на місцевий бюджет і не потребує проведення тендера відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», що значно спрощує і пришвидшує процес отримання комунальної техніки містами.

Як бачимо, навіть найбагатші регіони та міста України не можуть подолати весь спектр проблем у розвитку регіональної інфраструктури, не кажучі про реалізацію дійсно масштабних нових проєктів, як-от будівництво сучасних спортивних комплексів, великих мостів, концертних залів тощо. Саме тому виникає потреба в пошуку альтернативних джерел та інструментів фінансування. При цьому зараз шляхів залучення додаткових коштів більш ніж достатньо, а вміле поєднання власного і залученого фінансування може значно пришвидшити темпи економічного зростання та зменшити диспропорції в розвитку регіонів України.

2021-02-08 16:35:41
Летательный аппарат сможет перевозить от 30 до 50 пассажиров
2021-02-09 14:09:32
В стране есть три главных производителя электроавтобусов: Solaris, Volvo и MAN Truck & Bus
2021-04-18 11:38:31
Новости автотехнологий в рубрике MINTRANS Week от Виктора СТЕЛЬМАХА