У Києві пройде перший форум про діджиталізацію інфраструктури — MINTRANS Digital Forum
2022-02-03 09:10:00

У Києві пройде перший форум про діджиталізацію інфраструктури — MINTRANS Digital Forum

Вже за місяць, 3 березня, у Києві відбудеться MINTRANS Digital Forum — перший форум про діджиталізацію та інновації у галузі інфраструктури та транспорту.

Подія, що трансформує галузь, стане платформою для обговорення процесів цифровізації та розвитку інновацій в інфраструктурі Україні та світу. Спікерами форуму стануть близько 100 українських та міжнародних експертів

У заході візьмуть участь представники муніципалітетів, керівники департаментів інфраструктури та транспорту, житлово-комунального господарства, будівництва, комунальних підприємств, індустріальних парків та служб автомобільних доріг різних регіонів країни.

Програма форуму включає 15 панельних дискусій за участі керівників профільних міністерств, державних та комерційних компаній, а також міжнародних організацій та ЗМІ.

Виробники інноваційних рішень та оператори провідних компаній, що надають послуги у сфері цифрових технологій для інфраструктури матимуть можливість презентувати свої продукти в межах програми та експозони MINTRANS Digital Forum.

Детальна програма вже скоро на сайті

Акредитація ЗМІ — за посиланням.

Поспішайте забронювати місце за спеціальною ціною до 10 лютого!  Тільки для early birds всі переваги участі у події за вигідними умовами.

Заходи MINTRANS допомагають ефективно будувати професійні зв'язки та знаходити нових партнерів.

З питань співпраці та партнерства звертайтесь, будь ласка: (044) 333 69 40; forum@mintrans.media

Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media 

2022-02-22 14:13:34
Він вміє викладати посилки на сортувальну лінію
2022-02-18 14:52:27
Він може літати на одному заряді до 20 хвилин
2022-02-17 14:24:07
Авіакомпанія пропонує своїм пасажирам кілька пакетів доступу