Як будується траса Н-31
2021-05-13 14:50:00

Як будується траса Н-31

Микола Тимофеєв, генеральний директор компанії «Автомагістраль-Південь»

Траса Н-31 Дніпро – Решетилівка без перебільшення є головним проєктом України. Уперше за багато десятиліть країна з нуля створює швидкісний транспортний коридор, якій з’єднає столицю з одним із найбільших мегаполісів.

Компанія вже побудувала перші 28 км чотирисмугової траси. На фінальній стадії – спорудження мосту через канал Дніпро –Донбас та двох транспортних розв’язок. Уже найближчим часом нову ділянку дороги буде введено в експлуатацію.

На черзі – наступні майже 30 км автотраси: від каналу Дніпро – Донбас до межі з Полтавською областю. Триває експертиза проєктної документації.

Але другий етап проєкту є ще більш унікальним.

По-перше, на відміну під першого етапу, реалізуємо його за принципом «проєктуй та будуй». Компанія сама пропонує замовнику найефективніші інженерні рішення. Тобто ми несемо повну відповідальність за проєкт. Це світова практика. І це мотивує нас продемонструвати всю нашу експертизу, усі можливості. 

По-друге, проєкт не має рівних за масштабом. Лише обсяг земляних робіт становить понад 5 мільйонів кубометрів! 

Нова ділянка складніша за попередню. Зокрема, заплановано спорудити: 

  • 4 транспортні розв’язки у двох рівнях; 
  • 8 мостів; 
  • 38 штучних споруд (шляхопроводів, труб, дамб, біопереходів). 

Родзинка проєкту – естакада через витки русла річки Оріль завдовжки майже 600 м. 

Чому така кількість споруд? Траса не має створювати перешкод для пересування місцевих мешканців, діяльності агропідприємств і завдавати шкоди екосистемі.

Після завершення проєкту компанія планує провести озеленення прилеглої території – висадити 5,5 тисячі дерев! Встановити шумозахисні екрани, освітлення.

До речі, унікальність проєкту ще й у тому, що він розв'язує серйозну екологічну проблему регіону – утилізацію відходів металургійних підприємств Дніпропетровщини. Для влаштування дорожнього одягу ми плануємо використати майже пів мільйона тонн шлаків.

Дорожній одяг траси матиме посилену багатошарову основу та три шари асфальтобетонного покриття загальною товщиною майже 80 см. Дорожнє полотно траси, за оцінками наших фахівців, не поступиться за міцністю бетонній ділянці Н-31 на Полтавщині. 

Для компанії проєкт Н-31 – це певним чином демонстрація наших можливостей. На трасі не лише працює найкраща техніка, але й використовуються найсучасніші технології. Наприклад, системи автоматизованого управління. Для створення земляного полотна активно застосовуються геосинтетичні матеріали.

Траса Н-31 – це амбітний виклик для нас. Успішне завершення проєкту буде доказом того, що українські компанії навчилися проєктувати та будувати швидкісні дороги світового рівня.

#новини_компанiй

2021-03-04 11:29:24
Компания проведет текущий средний ремонт участка дороги Н-16
2021-03-29 17:27:53
Сейчас подрядчики проводят работы на 215 объектах
2021-04-19 11:12:35
За год корпорация отремонтирует 40 000 кв. м тротуарного покрытия
2021-05-12 16:50:09
Засновник компанії «Автострада» Максим Шкіль - про виклики нового сезону «Великого будівництва» і перспективи для автодорожної галузі