«Укравтодор» розповів, які мости побудує у 2022 році
2022-01-20 16:35:00

«Укравтодор» розповів, які мости побудує у 2022 році

Автор: Красоха Ася

Найважливішим об’єктом визначено мости через Дніпро в Запоріжжі

У 2022 році «Укравтодор» планує відремонтувати та побудувати 250 штучних споруд. Серед головних об’єктів – мости через Дніпро в Запоріжжі, міст через Дніпро у Кременчуці, міст через Дністер на кордоні з Молдовою та низка інших. Про це «Укравтодор» повідомив у Facebook.  

Зокрема, планується будівництво:

-  Ансамблю мостів через Дніпро в Запоріжжі. 

Будується не просто міст, а магістраль безперервного руху довжиною понад 9 км. Це значить відсутність світлофорів, перетинів на одному рівні з іншими спорудами та з’їздів на прилеглі до магістралі об’єкти. Смуги руху в протилежних напрямках фізично розділені для недопущення фронтальних зіткнень. 

Бізнес, економіка регіону та країни після завершення реалізації проєкту виграє внаслідок скорочення витрат – здешевлення вартості логістики. 
-  Мосту через Дніпро в місті Кременчук

Довжина ансамблю нового мосту становитиме понад 3 км. Штучна споруда буде вантовою і матиме 4 смуги руху, по дві в кожному напрямку. Новий міст з підходами будуватиметься паралельно до Крюківського. 

-  Мосту через Дністер на кордоні з Молдовою в районі населених пунктів Ямпіль – Косеуць.

Ямпільський міст через Дністер стане частиною транспортного коридору між двома країнами та продовженням автошляху Р-08 «Немирів – Ямпіль». Торік 116 км цієї дороги у Вінницькій області відремонтували. 

Новий міст у Ямполі покращить зв’язок між двома сусідніми країнами та дозволить скоротити час поїздки за маршрутом «Київ – Кишинів». 

-  108-метрового мосту через ріку Рибниця у Івано-Франківській області на трасі Т-09-09 «Снятин – Косів – Старі Крути».

Береги Рибниці вже з’єднано новим мостом. На об’єкті встановлюється бар’єрне і перильне огородження.

Плани щодо реконструкції: 

-  Троїцький міст у Миколаївській області. 

Зараз дорожники працюють над зведенням нового мосту та будують підходи до нього. Його довжина сягне 109 метрів.

-  Міст у Львівській області через ріку Західний Буг на автодорозі Н-17 «Львів – Радечів – Луцьк», протяжністю 130 метрів.

Цьогоріч заплановано завершити реконструкцію штучної споруди.

-  Шляхопровід у Кіровоградській області на Дорозі єдності М-30 «Стрий –  Ізварине». 

У селі Знам'янка Друга проводиться реконструкція шляхопроводу через залізницю. Стару будову вже демонтували, стартувало зведення нової споруди.

Плани щодо капремонтів:

-  490-метровий міст у Донецькій області на трасі Н-20 «Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь».

-  214-метровий міст через ріку Сула у на автодорозі Н-08 «Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь».

-  200-метровий міст через ріку Псел у селі Баранівка  Полтавської області на дорозу Р-42 «Лубни – Миргород – Опішня».

-  270-метровий міст через ріку Снов біля с. Гвоздиківка у Чернігівській області на трасі Р-83 «Славутич –  Любеч –  Ріпки –  /М-01/ –  Городня – /Н-28/ – Сновськ – Корюківка – Семенівка – Костобобрів – Чайкине – /Н-27/».

Читайте також по темі  

  • У 2021 році в Україні відремонтували низку доріг державного значення, що ведуть до найцікавіших та найвідоміших туристичних місць. Одне із найбільших досягнень – завершення реконструкції мосту через Хаджибейський лиман. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-21 16:01:55
Рух обмежено дорогою Т-13-09 «Щастя – Широкий» через обстріли
2022-02-21 14:33:06
Мова йде про знахідки епохи бронзової доби
2022-02-18 13:14:29
Стартувало бетонування буронабивних паль на одній з опор переправи на суходолі