Міст Патона реставруватимуть п'ять років
2020-09-17, 18:08

Міст Патона реставруватимуть п'ять років

Автор: Mintrans редакція

Ремонтні роботи на столичному мості триватимуть до 2025 року

У Києві до кінця 2025 року буде проведено реставрацію мосту імені Патона зі збільшенням його пропускної спроможності. Про це повідомляється на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

Замовником робіт визначено комунальну корпорацію Київавтодор, якій доручено отримати вихідні дані для проектування та визначити генеральні проектні та підрядну будівельну організацію.

Крім того, Київавтодор має забезпечити розробку проектної документації, проведення її експертизи та затвердження, а також подбати про дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт та законодавства щодо оцінки впливу на навколишнє середовище.

Міст імені Патона було введено в експлуатацію у 1953 році, зараз перебуває в аварійному стані.

Реконструювали міст лише один раз, 2004 року, коли з мосту демонтували трамвайні колії. З того часу поточні ремонтні роботи відбувалися лише на невеликих ділянках мосту.

Ще у травні президент Володимир Зеленський пообіцяв знайти фінансування у розмірі $3 млрд на будівельну програму відновлення мостів по всій країні.

Не пропустіть

2022-02-23, 12:01
Транспортний рух залізницею, а також державними та місцевими дорогами до всіх населених пунктів на контрольованій частині сходу України забезпечено у штатному режимі
2022-02-23, 08:27
Верховна рада 23 лютого підтримала рішення Ради національної безпеки та оборони щодо запровадження надзвичайного стану в Україні
2022-02-05, 15:32
В акваторії Дніпра триває будівництво нового трикілометрового вантового мосту