MINTRANS відзначає лідерів галузі
2021-11-11, 18:36

MINTRANS відзначає лідерів галузі

Автор: Mintrans редакція

17 листопада у КВЦ «Парковий» відбудеться головна подія галузі інфраструктури і транспорту – MINTRANS Forum 2021.

2021-й став роком важливих змін у глобальних ланцюгах постачання, моделях фінансування, цифровізації, співпраці держави і бізнесу та ключових аспектах законодавства, які безпосередньо впливають на транспортний сектор і розвиток інфраструктури.

З початком масового вакцинування країна поволі повертається до нормального життя. Варто відзначити, що Україна пройшла цю кризу легше за більшість європейських країн і зосереджує особливу увагу на пошуку рішень для швидкого відновлення економіки. Одним з них є реалізація масштабних проєктів у сфері інфраструктури, які неодноразово виступали джерелом створення робочих місць та стимулювання економічного зростання для провідних держав світу.

Видання MINTRANS виступає ініціатором діалогу між лідерами галузей дорожнього будівництва, залізниці, авіа, портової екосистеми, логістики та перевезень, об’єднуючи разом політиків, бізнесменів, експертну спільноту та ЗМІ. Разом з представниками галузі ми обговоримо ключові тенденції та нові можливості, а також виклики, які задають вектор розвитку інфраструктури та транспортних потоків в Україні та світі.

Цьогоріч форум буде особливо насиченим, адже програма включає 15 панельних дискусій за участі понад 60 спікерів, серед яких керівники профільних міністерств, провідних компаній та міжнародних фінансових організацій. MINTRANS Forum вже став щорічною міжнародною платформою для обговорення результатів реформ, ключових змін та майбутнього розвитку галузі інфраструктури України.

В межах заходу працюватимуть експозони інфраструктурних рішень, професійного обладнання, а також спеціалізованого транспорту та техніки. Кульмінацією Форуму стане урочиста церемонія нагородження найкращих менеджерів інфраструктури MINTRANS Award 2021.

Не пропустіть

2022-02-23, 12:01
Транспортний рух залізницею, а також державними та місцевими дорогами до всіх населених пунктів на контрольованій частині сходу України забезпечено у штатному режимі
2022-02-23, 08:27
Верховна рада 23 лютого підтримала рішення Ради національної безпеки та оборони щодо запровадження надзвичайного стану в Україні
2022-02-05, 15:32
В акваторії Дніпра триває будівництво нового трикілометрового вантового мосту