Кабмін призначив голову «Укрінфрапроекту»
2021-12-09 14:06:00

Кабмін призначив голову «Укрінфрапроекту»

Замість звільненого Кирила Хом’якова цю посаду тепер обіймає Олена Криворучко

Кабінет міністрів на своєму засіданні 9 грудня призначив Олену Криворучко головою Державного агентства інфраструктурних проєктів України («Укрінфрапроект»). Про це у себе в Telegram-каналі повідомив представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук.


«Призначено Криворучко Олену головою Державного агентства інфраструктурних проєктів України», – написав він.

Хто така Олена Криворучко

Олена Криворучко народилася у 1988 році у місті Одеса. У 2011 році закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова та здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», у січні 2016 року отримала стипендію ЄБРР та вступила до Університету Риму Тор Вергата (Італія) для навчання за програмою магістра з управління державними закупівлями.

Після повернення з навчання (очної частини курсу) наприкінці липня 2016 року була призначення на посаду директора ДП «Укрдорінвест», що займається імплементацією проєктів дорожньої інфраструктури, які фінансуються коштом кредитних ресурсів міжнародних фінансових організацій (Світового Банку, ЄБРР, ЄІБ). До цього моменту вона працювала директором держпідприємства «Укрдорінвест».

Що було раніше

  • Влітку Кирила Хом'якова було звільнено з посади голови Державного агентства інфраструктурних проєктів України.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-18 14:03:38
Реалізація цього плану до 2030 року дозволить спрямувати до бюджетів усіх рівнів від 100 до 120 млрд грн
2022-02-18 12:52:56
Спрощення процесу обміну ТТН та зменшення кількості порушень вагового контролю