Кабмін передав пункт пропуску Каланчак від УЗ до Мінреінтеграції
2021-12-09, 19:11

Кабмін передав пункт пропуску Каланчак від УЗ до Мінреінтеграції

Автор: Mintrans редакція

«Укрзалізниця» передасть тимчасовий контрольний пункт в’їзду-виїзду «Каланчак» на адміністративному кордоні з Кримом до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Таке рішення Уряд ухвалив на своєму засіданні 9 грудня

«Укрзалізниця» передасть тимчасовий контрольний пункт "Каланчак" на адмінкордоні з Кримом в управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 9 грудня.

«Пропонується проєкт акту, яким передбачається прийняти рішення про передачу державного майна від «Укрзалізниці», а саме – тимчасового контрольного пункту в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України автомобільного сполучення «Каланчак» у сферу питань Міністерства реінтеграції. Зазначене рішення було погоджене без зауважень з Фондом Держмайна, Мінцифри і Мін’юсту. Погоджено із зауваженнями, які враховано з Мінекономіки, Мінфіну і Мінреінтеграції», – про це на засіданні заявив заступник міністра інфраструктури Василь Шкулаков.

Про заміну балансоутримувача на КПВВ «Каланчак», повідомила, відвідуючи цей КПВВ у листопаді, новопризначений міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

«Зараз ми працюємо над тим, щоб передати на баланс нашого державного підприємства КПВВ, як це відбулося у випадку з “Чонгаром”. Сьогодні тут присутні також представники теперішнього балансоутримувача – Укрзалізниці. Ми домовились, що сьогодні в обласній адміністрації ми сядемо за стіл і обговоримо дорожню карту, як це буде відбуватись. Я вам обіцяю, що до кінця року ми це зробимо. Я розумію, що треба робити та знаю, що президент та прем’єр мене підтримують», – заявила Верещук.

За словами міністра реінтеграції, КПВВ передано разом із усією інфраструктурою та мережами. На питання нашого кореспондента: що заважало зробити це раніше? – відповіла, що передача не відбувалась через бюрократичні формальності.

КПВВ було передано Міністерству реінтеграції, з огляду на його важливість для виконання функцій держави. Це також дозволить Укрзалізниці заощадити кошти на утриманні КПВВ «Каланчак».

Не пропустіть

2022-02-23, 12:01
Транспортний рух залізницею, а також державними та місцевими дорогами до всіх населених пунктів на контрольованій частині сходу України забезпечено у штатному режимі
2022-02-23, 08:27
Верховна рада 23 лютого підтримала рішення Ради національної безпеки та оборони щодо запровадження надзвичайного стану в Україні
2022-02-05, 15:32
В акваторії Дніпра триває будівництво нового трикілометрового вантового мосту