«Автострада» презентувала мобільну лабораторію контролю якості доріг
2021-11-17 17:13:00

«Автострада» презентувала мобільну лабораторію контролю якості доріг

Комплекс показали під час MINTRANS Forum 2021

17 листопада у КВЦ «Парковий» під час MINTRANS Forum 2021 компанія «Автострада» презентувала  комплекс мобільної лабораторії контролю якості доріг. 

За допомогою лабораторного комплексу можливо безпосередньо в русі, зі швидкістю транспортного потоку, визначати рівність дорожнього покриття, аналізувати якість нового дорожнього одягу та визначати стан та наявні дефекти старого, зношеного асфальту перед ремонтом.За словами начальниці відділу контролю якості ТОВ СП «Автострада» Лесі Алексієнко, унікальність цього проєкту — у комплексному системному підході до контролю якості. 

«Ми маємо лабораторії на виробництві й Центральну лабораторію, аналогів якої немає в Україні. А ці мобільні лабораторії — дозволяють нам швидко реагувати на недоліки, коригувати їх, допомагати нашим виконавцям робіт. Мобільні лабораторії дозволяють здійснювати контроль на кожному виробничому етапі: від земляного полотна до розмітки та дорожніх знаків. І при роботі та нанесенні, навіть при вхідному контролі матеріалів — вони нам допоможуть швидше зреагувати, швидше проконтролювати, внести корективи», — зазначила Леся Алексієнко.Устаткування мобільних лабораторій «Автостради» дозволятиме оцінити ущільнення дорожньої основи, визначатиме рівність покриття, скануватиме дорожнє покриття на наявність дефектів – як на відновлених дорогах, так і на тих, що вже в експлуатації. 

Визначатиме шорсткість покриття відповідно до міжнародного показника зчеплення колеса з покриттям IFI. Допоможе оцінювати щільність, товщину, водонасичення та інші характеристики матеріалів після відбору проб з конструктивних шарів безпосередньо на дорозі. Це дозволить у разі необхідності оперативно приймати рішення щодо зміни рецептури. 

За словами представника «Автостради», зараз у парку компанії знаходяться дві такі мобільні лабораторії: «Саме таких дві. Загалом у нас п'ять машин-лабораторій, вони обладнані переносним устаткуванням, яке необхідне лаборантам, коли вони виїжджають оперативно здійснювати операційний контроль на лінії».
 
Підпишіться на нас у Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у Вас є матеріали, які могли б зацікавити редакцію, надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2021-11-24 07:15:39
Вартість такої спецтехніки – 1 млн євро
2021-11-22 06:57:15
Він може використовуватися для підйому великих збірних компонентів будинків
2021-11-19 12:34:50
Модель ZT22JE має робочу висоту в 24,4 метра, ZT26J – 28,7 метра
2021-11-19 10:10:25
У компанії RDS вбачають перспективи у державно-приватному партнерстві