В УЗ від коронавірусу вакцинували понад 80% працівників
2021-12-09 13:04:00

В УЗ від коронавірусу вакцинували понад 80% працівників

Автор: Красоха Ася

Провідники, стюарди та співробітники вокзальної компанії вакциновані на 90%

Понад 80% працівників «Укрзалізниці» вакцинували проти коронавірусу. Про це 9 грудня під час брифінгу заявив керівник пасажирського напрямку компанії Олександр Перцовський, повідомляє кореспондентка MINTRANS.


«Станом на вчора, близько 80% залізничників були вакциновані, або мали довідки – серед тих, які активно працюють на роботі. Не рахуються ті, хто в декреті та в довгострокових відпустках. По країні середній рівень (вакцинації - ред.) - 40-45%, а на залізниці – майже у два рази більше. Залізничники мають залізну дисципліну, у нас є управлінська вертикаль, тому ми досягли таких показників», – зазначив Перцовський.

За його словами, набагато вищий показник вакцинації серед працівників УЗ, які працюють щоденно з пасажирами.

«Якщо говорити про конкретно той напрямок, з яким стикаються люди кожного для - це наші провідники, стюарди, співробітники вокзальної компанії, то там понад 90% вакцинувалися, чи мають відповідні довідки, що вони перехворіли, чи вони мають показники протипоказань, тому тут взагалі жодних ризиків для пасажирського сполучення немає», - зауважив топменеджер УЗ і додав, що на кінець 9 грудня ця цифра може зрости до 95%.

Водночас він додав, загалом в УЗ працюють близько 250 000 працівників. За його словами, на початку новорічного сезону, у зв'язку з новими вимогами щодо обов'язкової вакцинації працівників галузі в компанії «все штатно» і до нових вимог залізничники підготувалися.  

«Буквально в останні тижні були дуже активні темпи вакцинації. У нас в кожному регіональному центрі вакцинації було розгорнуто власний центр вакцинації. На вокзалах працювали 30 центрів і наші співробітники отримали всі можливості. І навіть ті, що раніше не вакцинувалися - змогли до цього підійти», – зауважив чиновник. 

Також Перцовський пояснив, як в компанії змогли наростити темпи вакцинації. Він запевнив, що в УЗ розробили план заходів і мотиваційні програми, для того, щоб люди вакцинувалися більш активно. Також представник компанії згадав про програму «приведи друга».

«Наша програма «вакцинація на вокзалах» вийшла на цифру, яку ми не очікували, коли її розпочинали - на 100 000 вакцинованих людей на вокзалах України. Це не тільки наші співробітники, але і пасажири, яким зручно було прийти на вокзал, тому ми не тільки допомогли країні, коли впровадили транспортні обмеження, коли свій колектив вакцинували, але і стали зручним центром вакцинації», – резюмував Перцовський.

Читайте по темі

  • 9 грудня набрало чинності рішення Міністерства охорони здоров'я щодо розширення переліку професій, для яких вакцинація проти COVID-19 є обов'язковою.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 09:18:52
Усі поїзди до та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком
2022-02-23 15:38:19
На сьогодні потребують оновлення 9772 км колій, а чверть колійних машин компанії перебувають на ремонті
2022-02-23 15:26:24
Компанія закликає органи державної влади та РНБО захистити її активи
2022-02-23 13:31:24
Період навантаження триватиме з 6 по 9 березня