УЗ електрифікувала 43 км напрямку «Ковель – Ізов – Держкордон»
2022-01-05 15:53:00

УЗ електрифікувала 43 км напрямку «Ковель – Ізов – Держкордон»

Це важливий залізничний напрямок, який з’єднує Україну з країнами Євросоюзу

У Волинській області залізничники електрифікували 43 км маршруту «Ковель – Ізов – Держкордон». Про це повідомляється на офіційному сайті «Укрзалізниці».

Наразі роботи тривають на дільниці «Ковель – Овадно», де вже встановлено 467 опор. 

«Реалізація проєкту електрифікації цього напрямку матиме величезний позитивний результат для компанії та країни: від енергозбереження до зменшення витрат на закупівлю паливно-мастильних ресурсів, від підвищення пропускної спроможності дільниці до спрощення технології організації руху», – наголосив голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін.

Він додав, що загалом «Укрзалізниця» цього року вже електрифікувала 70 км колій, що в 23 рази більше, ніж у середньому за рік протягом останніх восьми років
 


Дільниця «Ковель – Ізов – Держкордон» розташована в межах Волинської області та наразі експлуатується на тепловозній тязі. Основним вантажопотоком є експортна залізорудна сировина, що прямує з підприємств регіону Кривого Рога на металургійні підприємства в Польщі. Маршрут цього вантажопотоку пролягає по електрифікованих напрямках від станцій Криворізької дирекції регіональної філії «Придніпровська залізниця» до станції Ковель регіональної філії «Львівська залізниця». 

Дільниця «Ковель – Ізов – Держкордон», яка експлуатується на дизельній тязі, є найбільш затратною частиною маршруту цього вантажопотоку, що спричиняє зростання експлуатаційних витрат «Львівської залізниці».

Нагадаємо, що електрифікація дільниці «Ковель – Ізов – Держкордон» є стратегічно важливою для галузі та держави, адже дозволить суттєво підвищити рівень експортних вантажних перевезень. Зокрема, збільшити вагу вантажних поїздів із 4600 тонн до 5500 тонн, підвищити пропускну спроможність дільниці та скоротити строки доставки вантажів, а ще – на 136,4 млн грн на рік зменшити експлуатаційні витрати залізниці та відчутно (до 12 000 т/рік) зменшити викиди продуктів згоряння в атмосферу.

Читайте по темі

  • «Укрзалізниця» 29 грудня запустила прямі поїзди з Василькова до Києва. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 09:18:52
Усі поїзди до та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком
2022-02-23 15:38:19
На сьогодні потребують оновлення 9772 км колій, а чверть колійних машин компанії перебувають на ремонті
2022-02-23 15:26:24
Компанія закликає органи державної влади та РНБО захистити її активи
2022-02-23 13:31:24
Період навантаження триватиме з 6 по 9 березня