«Укрзалізниця» планує переходити на гібридні потяги
2022-02-22 14:03:00

«Укрзалізниця» планує переходити на гібридні потяги

Автор: Красоха Ася

Більшість маршрутів УЗ мають як електрифікований сегмент, так і неелектрифікований

У майбутньому «Укрзалізниця» планує поповнювати рухомий склад гібридними потягами. Про це під час брифінгу 22 лютого повідомив керівник пасажирського напрямку «Укрзалізниці» Олександр Перцовський, коментуючи питання поповнення рухомого складу дизельними потягами, передає кореспондентка MINTRANS.

«У нас є програма щодо дизель-потягів. На сьогодні це – рухомий склад «Київ – Бориспіль» (потяги Pesа), програма регіональний експрес – минулого року ми підписали угоду на постачання дизель потягів українського виробництва, три з яких вже працюють на маршрутах – «Слобожанський експрес», «Карпатський експрес», «Буковельський експрес» та «Дунайський експрес». Цього кварталу ще два вітчизняні дизель-потяги вийдуть на маршрути», – сказав Перцовський.


Далі, за його словами, планується розширення цієї програми.

«Ми прагнемо замовити ще 10 дизель-потягів, щоб покрити неелектрифіковані ділянки, але далі ми дивимось у сторону певних гібридів, тому що більшість маршрутів мають як електрифікований сегмент, так і неелектрифікований», – сказав він.Як нагадав керівник пасажирського напрямку УЗ, зараз компанія працює над електрифікацією цілої низки напрямків.

Зауважимо, що директор філії «Українська залізнична швидкісна компанія» Андрій Уманець уточнив, що дизельні потяги загалом розглядаються лише для Львівського напрямку.

Що було раніше 

  • У 2022 році «Укрзалізниця» збільшила на 335 млн грн планові витрати на електрифікацію та електропостачання. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 09:18:52
Усі поїзди до та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком
2022-02-23 15:38:19
На сьогодні потребують оновлення 9772 км колій, а чверть колійних машин компанії перебувають на ремонті
2022-02-23 15:26:24
Компанія закликає органи державної влади та РНБО захистити її активи
2022-02-23 13:31:24
Період навантаження триватиме з 6 по 9 березня