Stadler таки візьме участь у тендері на закупівлю Дніпром 18 трамваїв
2022-02-07 15:09:00

Stadler таки візьме участь у тендері на закупівлю Дніпром 18 трамваїв

Автор: Красоха Ася

Спочатку міська влада відхилила пропозицію швейцарської компанії, але згодом додала її до учасників

Швейцарська компанія Stadler Bussnang AG стала учасником тендеру на закупівлю нових трамваїв для Дніпра та Кривого Рогу. Про це свідчить «Протокол розгляду тендерних пропозицій» у системі «Прозорро». 

Як відомо, Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації оголосив тендер на придбання 18 нових трамваїв з низькою підлогою для Дніпра та Кривого Рогу з очікуваною вартістю в 1,2 млн грн.


Спочатку чотири компанії подали свої пропозиції на аукціон, але пропозиції Stadler міська влада відхилила.

Швейцарський виробник трамваїв звернувся до Антимонопольного комітету з вимогою скасувати рішення про відхилення їх тендерної пропозиції та рішення про визначення переможця.  

АМКУ визнав рішення департаменту ОДА щодо виключення компанії з торгів необґрунтованим. Після чого її допустили до аукціону, який заплановано на 10 лютого.Таким чином, за право постачати нові трамваї для міст Дніпропетровщини змагатимуться «Татра-Юг», Stadler та «Торговий дім УКВЗ-Україна».

Що було раніше 

  • Дніпропетровська обласна держадміністрація 11 січня 2022 року планувала повторно провести аукціон на поставку 18 нових трамваїв. Перший тендер зірвався через недостатню кількість учасників, тому у листопаді Дніпропетровська ОДА оголосила повторний аукціон. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-18 13:39:15
Зміни у русі заплановані на вихідні й пов’язані з проведенням продовольчих ярмарків
2022-02-17 15:58:51
Зміни в роботі транспорту пов’язані з проведенням Дня Героїв Небесної Сотні
2022-02-17 11:27:07
Метро та наземний транспорт перевозитиме працівників критичної інфраструктури та забезпечуватиме евакуацію населення
2022-02-16 13:13:27
Проєкт вартістю майже 4 млрд грн зірвався через порушення у тендерній документації