Stadler став лідером на ринку «зелених» потягів
2022-02-18 10:49:00

Stadler став лідером на ринку «зелених» потягів

Автор: Красоха Ася

З 2019 року компанія продала в Німеччині 113 потягів з альтернативною технологією приводу

Німецька залізнична компанія DB Regio, що обслуговує регіональні та приміські поїзди в Німеччині, планує додатково замовити у Stadler 14 акумуляторних поїздів типу FLIRT Akku. Про це йдеться у пресрелізі Stadler. 

Це вже третій контракт Stadler на поставку поїздів, що працюють від акумулятора. Ці потяги курсуватимуть на північному сході Німеччини.


Загалом у наступні 5 років Stadler поставить щонайменше 113 поїздів з альтернативними технологіями приводу.

Зокрема, двосекційні поїзди для Мекленбург-Передньої Померанія використовуватимуться для пасажирських перевезень з грудня 2026 року.

З кінця 2026 року, Deutsche Bahn використовуватиме інноваційні акумуляторні поїзди Stadler в Мекленбурзі Передньої Померанії на маршруті, де раніше курсували дизельні потяги.

«З цим новим замовленням акумуляторних поїздів від Deutsche Bahn ми ще більше зміцнили наше лідерство на ринку альтернативних приводів. З 2019 року Stadler продав 113 потягів з альтернативною технологією приводу в Німеччині. Це змушує нас пишатися тим, що наш FLIRT Akku робить не лише екологічний та інноваційний внесок у політику дорожнього руху, боротьбу зі зміною клімату, але й значно підвищує ефективність залізниці. Адже акумуляторні поїзди більш економічно ефективні, ніж дизель-поїзди», - сказав генеральний директор Stadler у Німеччині Юре Мікольчич.Довідково: FLIRT Akku - це версія поїзда серії FLIRT, що працює від акумулятора. Поїзд високо універсальний завдяки тому, що призначений для неелектрифікованих та частково електрифікованих колій.

Це одноповерховий регіональний поїзд, який легко налаштовується під замовлення. FLIRT Akku може подолати 224 км без підзарядки. FLIRT— це одноповерховий поїзд регіонального та далекого сполучення. На сьогодні Stadler продав понад 2000 поїздів цієї моделі до 20 країн.

На додаток до суто електричних, дизельних або змішаних приводів, Stadler також оснащує FLIRT альтернативними приводами, такими як батареї та водень. Наприклад, Stadler розробив перший FLIRT з водневим приводом для американського транспорту округу Сан-Бернардіно (Каліфорнія).

Що було раніше  

  • Швейцарська компанія Stadler та Regionalverkehre Start Deutschland GmbH підписали контракт на поставку 20 поїздів моделі FLIRT. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 09:18:52
Усі поїзди до та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком
2022-02-23 11:22:45
Програмне рішення відслідковує деформацію земної поверхні
2022-02-23 11:05:14
Завдяки цьому середній час навантаження маршруту вагонів скоротився до однієї доби
2022-02-23 10:50:18
Адміністративний суд Відня визнав Stadler переможцем тендеру