Stadler придбає постачальника послуг забезпечення безпеки руху поїздів
2021-11-29 12:28:00

Stadler придбає постачальника послуг забезпечення безпеки руху поїздів

Після цього компанія зможе брати участь у крупних проектах цифровізації інфраструктури залізниць

Компанія Stadler вирішила придбати швейцарську компанію BÄR Bahnsicherung, яка є постачальником послуг та технічних рішень у сфері забезпечення безпеки та управління рухом поїздів. Про це пишуть «Железные дороги мира».


Компанія BÄR Bahnsicherung зі штатом в 130 осіб заснована понад 30 років тому і є найбільшим у Швейцарії незалежним постачальником послуг у галузі безпеки руху поїздів, включаючи проектування, розробку, інжиніринг, введення в експлуатацію та перевірку безпеки. 

Компанія Stadler вийшла на цей ринок у 2016 році, щоб не бути залежною від своїх прямих конкурентів при оснащенні рухомого складу бортовими пристроями європейської системи управління рухом поїздів (ETCS). Розроблена Stadler бортова система GUARDIA реалізує функції ETCS, у 2019 р. вона отримала допуск до експлуатації та вже впроваджена у кількох європейських країнах. Надалі Stadler розробила технологічну платформу системи управління рухом поїздів по радіоканалу (CBTC) для міських рейкових транспортних систем та малодіяльних залізниць. Ця CBTC вже запроваджується, зокрема, у США.

З покупкою BÄR Bahnsicherung у компанії Stadler з'явиться можливість брати участь у масштабних проєктах цифровізації інфраструктури залізниць.

Читайте по темі

Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 09:18:52
Усі поїзди до та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком
2022-02-23 11:22:45
Програмне рішення відслідковує деформацію земної поверхні
2022-02-23 11:05:14
Завдяки цьому середній час навантаження маршруту вагонів скоротився до однієї доби
2022-02-23 10:50:18
Адміністративний суд Відня визнав Stadler переможцем тендеру