Між Литвою і Польщею відкрили нове залізничне сполучення
2022-02-22 16:15:00

Між Литвою і Польщею відкрили нове залізничне сполучення

Ймовірно сполучення стане регулярним

Новостворений Каунаський інтермодальний термінал запровадив новий вантажний залізничний зв’язок між портом Гданськ і Каунасом. Про це пише RailFreight.

16 лютого до польського порту прибув перший потяг, який відправила литовська компанія «Intermodal Container Service» (ICS) за зазначеним сполученням.

«Каунаський інтермодальний термінал у Литві має нове сполучення. Потяг, запущений литовською компанією «Intermodal Container Service» (ICS), з’єднує його з терміналом DCT Gdansk. Перший потяг прибув до польського порту 16 лютого, а сполучення, ймовірно, стане регулярним», — зазначається у повідомленні.


ICS має на меті встановити регулярний рух поїзду за новоствореним маршрутом.

«Основна мета — регулярний курс руху поїзда. Сподіваюся, що нове вантажне сполучення між портом Гданськ і Каунасом стане зручним, безпечним і швидким способом перевезення вантажів як в імпортному, так і в експортному напрямках», — прокоментував генеральний директор ICS Гедимінас Кунцевічюс.

Зокрема у повідомленні йдеться, що це не перший міжнародний сервіс для литовського інтермодального оператора, який зосереджується на з’єднанні портів із внутрішніми районами.

З 2019 року курсує потяг BUS, що сполучає Київ з литовським балтійським портом Клайпеда. Крім того, компанія є одним з операторів поїзда «Вікінг», який з’єднує українські чорноморські порти з портом Клайпеда.

Читайте також

— Ekol Logistics запускає нове сполучення між Іспанією та Туреччиною.

Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 09:18:52
Усі поїзди до та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком
2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 11:22:45
Програмне рішення відслідковує деформацію земної поверхні
2022-02-23 11:05:14
Завдяки цьому середній час навантаження маршруту вагонів скоротився до однієї доби