«Семирічка» та фонди розвитку: що передбачає новий закон про туризм
2022-02-03 10:58:00

«Семирічка» та фонди розвитку: що передбачає новий закон про туризм

Автор: Красоха Ася

Документ мають ухвалити протягом року

Новий закон про туризм передбачає, що кожні 7 років в Україні затверджуватиметься нова «Стратегія розвитку туризму», а також запустяться місцеві програми та фонди розвитку туризму. Про це повідомила голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів у Facebook. 


«Цього року депутати, я вірю, приймуть новий закон про туризм», - зазначила вона.


За її словами, головні новації документа полягають у тому, що:

З’явиться повноцінна можливість стратегічного планування. Кожні 7 років затверджуватиметься нова «Стратегія розвитку туризму», що визначатиме головні дороговкази для галузі.
Запустяться місцеві програми та фонди розвитку туризму. Вони фінансуватимуться за рахунок цільових програм та добровільних внесків від установ, організацій та громадян.
Почне працювати Єдиний туристичний реєстр. Зникнуть «тіньові» туроператори, система стане прозорою, а кількість ошуканих зменшиться.


Що було раніше
  • Заступниця голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук пояснила, як розвиток інфраструктури сприятиме туризму. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:33:44
Рішення про посилення заходів й обмежень в рамках НС ухвалюватиме місцева влада залежно від ситуації в кожному окремому регіоні
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-21 13:42:06
Для поїздки у Бельгію достатньо вакцинації, а до Ізраїлю – два ПЛР-тести