«Ціна метра». Що дасть нова реформа ціноутворення у дорожній галузі
2022-01-10 11:01:00

«Ціна метра». Що дасть нова реформа ціноутворення у дорожній галузі

CoST Ukraine була однією з незалежних сил, що послідовно відстоювали реформу ціноутворення в дорожній галузі. Чому минула система ціноутворення заважала розвитку і створювала корупційні ризики та що дасть нова — в ексклюзивній колонці для MINTRANS розповів член консультативно-­наглядової групи CoST Ukraine (ГО «Ініціатива з прозорості інфраструктури») Олег Варивода.

Громадська організація CoST Ukraine брала активну участь у всіх етапах розробки та підготовки законопроєкту №2234, який передбачає передання від Мінрегіону до Мінінфраструктури відповідальності за формування системи ціноутворення у будівництві автомобільних доріг загального користування.

Для чого потрібне передання відповідальності? На сьогодні будівництво автомобільних доріг є однією з найуспішніших реформ, що здійснюється в межах програми президента України «Велике будівництво».

Ефективні підходи до планування, диверсифіковані джерела фінансування дорожньої галузі, сучасні проєктні рішення, інноваційні матеріали та технології — це основні принципи, що застосовуються у дорожньому будівництві.

Проте такий прогрес у розвитку дорожньої інфраструктури стримується застарілою та зарегульованою системою ціноутворення у будівництві, яка базується на ресурсному методі. Суть цього методу полягає у тому, що необхідно обґрунтовувати кожну складову витрат дорожніх робіт (із зазначенням марки машини, кількості працівників, рівня заробітної плати, прибутку тощо) шляхом підготовки цілої низки документів у паперовому вигляді. Такий трудомісткий процес формування договірної ціни обмежує доступ підрядникам до ринку будівництва.


Крім того, проблему загострює факт, що дорожньо-будівельні компанії не мають зацікавленості в застосуванні інноваційних матеріалів і технологій та загалом зменшенні витрат. Водночас існує тиск на дорожні організації з боку контролювальних органів через помилки, що виникають за надмірно зарегульованості системи.

Мінрегіон, безумовно, зробив важливий крок у реформуванні системи ціноутворення у будівництві, затвердивши Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва» і «Настанова з визначення вартості проєктних, науково-проєктних, вишукувальних робіт та експертизи проєктної документації на будівництво». Ці документи значно спростили формування договірної ціни й дали змогу проводити взаєморозрахунки за виконані роботи з використанням міжнародно визнаних форм звітування.

Але дорожня галузь потребує ще радикальніших підходів у реформуванні системи ціноутворення у будівництві. Необхідно вдосконалити підходи до складання інвесторської кошторисної документації: побудувати ефективну систему моніторингу цін на дорожньо-­будівельні матеріали, змінити методологію визначення складових собівартості, передбачити механізм визначення вартості для передових форм контрактів «Проєктуй – будуй».

Цей законопроєкт дасть змогу, не прив’язуючись до інших галузей і не стримуючись у своєму розвитку, впроваджувати нову модель ціноутворення в будівництві, яка передбачатиме:

— складання відомості обсягів робіт за міжнародними системами вимірювання, зокрема — CESMM4;

— застосування міжнародно визнаних форм звітування за виконані роботи при будівництві об’єктів за бюджетні кошти.


В Україні до цього часу послуговувалися CESMM винятково на проєктах міжнародних фінансових організацій, зокрема Європейського банку реконструкції та розвитку і Світового банку. Успішна реалізація подібних проєктів підтверджує ефективність застосування CESMM у нашій країні.

Стара система ціноутворення заважала використовувати нові матеріали, техніку, залучати міжнародних учасників, а також потребувала більших витрат і створювала корупційні ризики через зарегульованість.

Міжнародні підходи, як-­от CESMM, передбачають свободу використання нової техніки й матеріалів, не обмежують штучно заробітну плату робітників. Це сприяє прозорості, конкуренції та впровадженню нових технологій.

Та головне – лібералізація ціноутворення дозволяє підрядній організації показувати замовникові ціну метра чи обсягу робіт.

Лібералізація системи ціноутворення із застосуванням найкращих світових практик сприятиме залученню іноземних гравців — нових підрядників до входження на український дорожній ринок і впровадженню інновацій у дорожній галузі. Імплементація укрупненого показника вартості роботи дозволяє спростити форми звітної документації та істотно зменшити кількість документів, що підвищує конкуренцію на ринку та зменшує тиск із боку окремих органів на бізнес.

Більше цікавих матеріалів — у свіжому номері журналу MINTRANS. Також підписуйтесь на нас у Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є інформація, яка може зацікавити редакцію – надсилайте її на нашу пошту: editor@mintrans.media