Чи трансформуються залізничні перевезення після ухвалення закону «Про залізничний транспорт»
2021-12-14 15:38:00

Чи трансформуються залізничні перевезення після ухвалення закону «Про залізничний транспорт»

Обнадійливі сигнали про пришвидшення розгляду закону «Про залізничний транспорт» мають стати поштовхом для реалізації ІТ-рішень, що дадуть змогу зробити організацію залізничних перевезень відкритою та прозорою — розповів MINTRANS кандидат технічних наук, розробник технологій автоматизації систем управління залізничним транспортом, доцент кафедри комплексних інформаційних технологій Дніпровського національного університету залізничного транспорту Семен Цейтлін.

Новий шанс

Днями заступник голови комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко повідомив про зрушення в розгляді нового закону «Про залізничний транспорт», який загальмувався між першим та другим читанням ще в епоху парламентського турборежиму 2019 року. Зараз комітети ВР закінчують роботу над законопроєктом і є підстави прогнозувати його винесення в сесійну залу і прийняття на початку 2022 року.

Цей закон змінить правила ринку вантажних перевезень і зробить його відкритим, конкурентним та забезпечить здійснення ключової зміни, яку Україна зобов'язалася запровадити під час підписання у 2014 році Угоди про Асоціацію з ЄС. А саме, про надання рівноправного та недискримінаційного доступу до ресурсів стратегічної інфраструктури залізниці всім користувачам, у межах їхньої компетенції, незалежно від форм власності. У тому числі й до інформаційних ресурсів. Це нововведення змінить бізнес-процеси низки стейкхолдерів, що залучені в залізничних перевезеннях.

Зокрема, проєкт закону пропонує відокремлення стратегічної інфраструктури залізничних перевезень в окреме державне підприємство. Крім того, в організації перевезень братиме участь не лише державний оператор «Укрзалізниця», а також низка підприємств — власники вагонів, тягово-рухомого складу, під’їзних колій, а також власники вантажу, трейдери, експедитори, аналітики, ІТ-компанії.

Бізнес-процес організації перевезень прописаний, як взаємодія цих підприємств. А це, з огляду на сучасні реалії, неможливо уявити без розвитку інформаційних систем. Все більшою мірою взаємодія суб’єктів господарювання з іншими партнерами або державними установами відбувається саме через взаємодію певних комп’ютерних систем. Відповідно, практична реалізація єдиного бізнес-процесу залізничної логістики полягає у  взаємодії інформаційних систем учасників перевезень. Кожна із систем учасників залізничних перевезень повинна давати можливість іншим системам взаємодіяти із її даними (читати/писати) і ця взаємодія має бути доступна всім учасникам.

Автоматизовані системи

В сучасних автоматизованих системах управління, для взаємодії різних інформаційних систем використовується АРІ-інтерфейс, набір чітко визначених методів для взаємодії різних компонентів. АРІ можуть бути платні або безплатні, з вільним або санкціонованим доступом.  Зважаючи на майбутнє реформування залізничних перевезень та нагальні потреби бізнесу, що полягають у взаємодії інформаційних систем, зараз є нагальна потреба — розробити АРІ-інтерфейс з автоматизованою системою управління перевезеннями. Окремі його компоненти вже створені фахівцями Проєктно-конструкторського технологічного бюро інформаційних технологій «Укрзалізниці» (ПКТБ).

Діюча автоматизована система управління вантажними перевезеннями «Укрзалізниці» не передбачає цифрової взаємодії приватних залізничних перевізників із власниками вантажу, і в ній не представлені власники під'їзних колій, приватних вагонних парків та локомотивів.

Що саме планується змінити і як це вплине на учасників логістичного ланцюжка перевезень?

У залізничній логістиці взаємодіють кілька учасників:

  • власник вантажу,
  • трейдер,
  • власник стратегічної інфраструктури,
  • власник тягового рухомого складу (ТРС),
  • власник рухомого складу (РС),
  • власник під'їзних шляхів навантаження (ПШН),
  • власник під'їзних шляхів вивантаження (ПШВ).


Всі учасники перевезень беруть участь у плануванні перевезень, яке складається з наступних етапів:

  • вибір маршруту, термінів навантаження/вивантаження,
  • вибір дати перевезення, власника рухомого складу (РС), власника тягового рухомого складу (ТРС),
  • узгодження з усіма причетними.


Для цього їм потрібна можливість працювати з інформацією на єдиному майданчику. Теперішній безплатний web-додаток «Укрзалізниці», автоматизована система «Месплан», для цього не підходить. Адже користувач бажає робити це у власній системі та взаємодіяти із системами не тільки «Укрзалізниці», а й інших учасників перевезень.

Зараз, відповідно чинних правил перевезень вантажів, клієнт складає перевізний документ і узгоджує його із товарним касиром «Укрзалізниці». Для цього потрібна взаємодія з інформацією Сервера Вантажної Роботи (СВР), що був розроблений для «Укрзалізниці» разом із web-додатком «автоматизована система Клієнт». Однак якщо користувач хоче додати у свою систему ті ж функції взаємодії із сервером вантажної роботи, він повинен придбати Модуль узгодження. Для досягнення відкритості власної автоматизованої системи та забезпечення рівноправного доступу усіх користувачів, «Укрзалізниця» мала б розробити відповідний АРІ-інтерфейс взаємодії із сервером вантажної роботи. Теж саме стосується і функціоналу оформлення перевізних документів та додаткових зборів.

Контроль логістичних процесів

Зараз «Укрзалізниця» керує стратегічною інфраструктурою логістики, контролює локомотивну тягу, та має інформаційні дані, яких більше немає в жодного учасника ринку перевезень. Плануючи перевезення та відправляючи в порт вантажі, власники вантажів та вагонів позбавлені можливості бачити дані про логістичні процеси своїх вантажів залізницею та елементарно не можуть відстежувати місцеперебування вагонів зі своїми вантажами.

Для оперативного слідкування за перевезенням вантажів, відстеження дислокації вагонів, тягового рухомого складу, потягів, клієнт повинен мати можливість отримувати інформацію про дислокацію вагону, ТРС, потягу у власну систему. «Укрзалізниця» повинна розробити цей набір безплатних АРІ-інтерфейсів.

Автоматизована система управління вантажними перевезеннями  «Укрзалізниці» містить досить великі обсяги статистичної та аналітичної інформації. Крім того, згідно з регламентами, за деякими подіями ведуться архіви інформації для подальшої претензійної роботи або аналізу. У багатьох випадках ця інформація може бути корисною і для клієнтів залізниці.

Окрім того, «Укрзалізниця» може розробити Єдиний портал доступу як  допоміжний ресурс (з базовими можливостями) і безплатний продукт із санкціонованим доступом для тих клієнтів, які не мають змоги  розробляти власні автоматизовані системи.

Обнадійливі сигнали про пришвидшення розгляду закону «Про залізничний транспорт» мають стати поштовхом для реалізації ІТ-рішень, що дадуть змогу зробити організацію залізничних перевезень відкритою та прозорою.

В створенні Єдиної системи інформаційного забезпечення перевізного процесу закладається нова економічна модель, яка зробить залізничну логістику відкритою, передбачуваною і це зрештою докорінно змінить бізнес-клімат в Україні.

Якщо Ви бажаєте стати автором колонки на сайті MINTRANS — надсилайте свої пропозиції на нашу пошту: editor@mintrans.media. Читайте більше цікавих матеріалів щодо інфраструктури й транспорту у нашому свіжому номері журналу. Також підписуйтесь на нас у Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі.

2022-02-24 09:18:52
Усі поїзди до та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком
2022-02-23 15:38:19
На сьогодні потребують оновлення 9772 км колій, а чверть колійних машин компанії перебувають на ремонті
2022-02-23 15:26:24
Компанія закликає органи державної влади та РНБО захистити її активи
2022-02-23 13:31:24
Період навантаження триватиме з 6 по 9 березня