В Україні з’явилося об’єднання інноваційно-космічних кластерів
2022-01-20 15:13:00

В Україні з’явилося об’єднання інноваційно-космічних кластерів

Воно сприятиме співпраці українських космічних підприємств з міжнародними компаніями

В Одесі під час конференції представників регіональних інноваційно-космічних кластерів «Причорноморський», «Полісся», «Слобожанщина» та Дніпровського космічного кластеру, оголосили про створення Всеукраїнського об’єднання інноваційно-космічних кластерів. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Запуск вітчизняного супутника «Січ-2-30» започаткував нову фазу космічної програми України. Різні спеціалізовані структури почали отримувати цифрові зображення поверхні планети. Ця інформація має велику цінність для розвитку різних галузей економіки, в екологічній, аграрній, оборонній сферах та моніторингу надзвичайних ситуацій та прогнозуванні різних ризиків», – зазначив голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.


Учасники конференції дійшли висновку, що об’єднання інноваційно-космічних кластерів дасть нового імпульсу розвитку космічної галузі, сприятиме співпраці українських підприємств з міжнародними компаніями у створенні спільних продуктів та сервісів, в тому числі інтеграції України у структури Європейського космічного агентства та інших міжнародних організацій.

Що було раніше

  • Американська важка ракета-носій Falcon 9 у четвер, 13 січня, успішно вивела на орбіту 105 мінісупутників, серед яких український супутник «Січ-2-30».
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 10:06:46
Компанія повторно оголосила тендери у «Прозорро» на будівництво хабів у Києві та Одесі
2022-02-22 16:16:09
Після завершення операцій вантажообіг зросте більше ніж на 650,2 тис. тонн
2022-02-21 14:49:07
Квитки на нього тепер можна придбати онлайн