В Україні запатентували електрокар, що працює на органічних відходах
2021-11-23 14:30:00

В Україні запатентували електрокар, що працює на органічних відходах

В якості палива можна використовувати побутове сміття, сухе опале листя, фрагменти дерев і чагарників

Винахідники з політехнічного ліцею КПІ запатентували електромобіль, який працює на органічних відходах. Про це пише Dev.


Ігор Мікульонок, Олег Козленко, Оксана Співак та Павло Шехет 18 листопада отримали патент на електромобіль. Їхня розробка, згідно з описом винаходу, містить шасі з колесами, кузов, бортове джерело електричної енергії у вигляді двигуна внутрішнього згоряння з механічно з'єднаним з ним електрогенератором, електричний акумулятор, електродвигун, а також трансмісію для передачі крутного моменту від електродвигуна на колеса.

Винахідники зазначають, що на відміну від аналогів, зазначений електромобіль шляхом використання ДВЗ як бортового джерела електричної енергії істотно спрощує як його конструкцію, так і експлуатацію.

Крім цього, авто має газогенератор для генерування газогенераторного газу, призначеного для живлення ДВЗ.

Газогенератор, призначений для живлення ДВЗ, дозволяє використовувати органічне паливо: побутове сміття, сухе опале листя, фрагменти дерев і чагарників тощо. Це, на думку винахідників, істотно підвищує енергонезалежність електромобіля.

Електромобіль працює в такий спосіб. Під час роботи двигуна внутрішнього згоряння електрогенератором генерується електроенергія, яка витрачається на зарядку електричного акумулятора. За потреби зрушення з місця (у разі стоянки електромобіля) або продовження руху (у разі руху електромобіля) нагромаджена в електричному акумуляторі електроенергія витрачається на роботу приводного електродвигуна. 

Читайте по темі

  • В Україні відбулася презентація першої електричної вантажівки марки JAC. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2021-11-29 15:31:39
Компанія планує створити 15 нових моделей електромобілів
2021-11-26 13:00:46
Їх встановлять до 2025 року у різних регіонах країни
2021-11-23 06:29:53
Якщо випробування будуть успішними, сервіс з’явиться на території всієї країни
2021-11-22 14:10:14
За останні чотири роки через аварії загинули понад 560 осіб