В Україні назвали «Автомобіль року 2021»
2021-03-25 10:54:00

В Україні назвали «Автомобіль року 2021»

Відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців акції «Автомобіль року в Україні 2021»

Цього року в акції взяли участь 44 моделі автомобілів, з яких 25 боролись за перемогу в головних номінаціях – Легковий автомобіль 2021 та Кросовер/SUV 2021. За результатами голосування Громадського журі за звання найкращих у фінал увійшли Audi A4, Citroen C3, Mercedes-Benz E-Class, Porsche Taycan та Skoda Octavia у номінації «Легковий автомобіль 2021» та Audi Q7, Ford Kuga, Peugeot 2008, Skoda Kamiq і Volvo XC40 у номінації «Кросовер/SUV 2021». Експертне журі протестували всі 10 авто-фіналістів і визначилися з балами у головних, додаткових і спеціальній номінаціях. За сумою балів громадськості та експертів було визначено переможців. Загальне охоплення акції більше 12 млн користувачів. 


Переможці головних номінацій:

ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ 2021 -  SKODA OCTAVIA 

Skoda Octavia стала беззаперечним лідером як у експертів, так і у громадськості, та ще раз продемонструвала прихильність автолюбителів до бренду Skoda. 

КРОСОВЕР/SUV 2021  - PEUGEOT 2008

Обидва журі також зійшлися думкою та обрали фаворита у номінації, яким став компактний, яскравий і технологічний Peugeot 2008. 

Переможці додаткових номінацій: 

Фіналістами номінації «Електромобіль/плагін-гібрид» стали Audi e-tron Sportback, Volvo XC40 та Porsche Taycan.  Вирішальними голосами для переможця стали голоси експертів і перемогу отримав Porsche Taycan.  

У номінації «Гібрид» абсолютним лідером серед фіналістів Honda CR-V Hybrid, Mercedes-Benz E-Class та Toyota CH-R стала Honda CR-V Hybrid

За cімейний автомобіль боролися Opel Zafira Life, Ford Kuga та Toyota Highlander. Завдяки громадськості переможцем номінації «Сімейний автомобіль» став Opel Zafira Life. 

У номінації «Дизайн» за результатами голосів громадськості лідирували DS3 Crossback тa Porsche Taycan. Але голоси експертів фінально за сумою балів визначили переможцем Porsche Taycan.

У номінації «Співвідношення ціна/якість» фіналістами за сумою балів стали Citroen C3, Ford Kuga та Skoda Kamiq. Переможцем номінації став Citroen C3.

У номінації «Автомобіль преміум сегменту» думки громадськості та експертів розділилися серед трійки лідерів – Audi Q7, Mercedes-Benz E-Class, Porsche Taycan. Переможцем за сумою балів став Mercedes-Benz E-Class. 

Цього року і комерційні автомобілі брали участь в акції та основними лідерами стали Opel Vivaro, MAN eTGE та Opel Combo. Переможцем номінації «Комерційний автомобіль» став Opel Vivaro.

У спеціальній номінації «Спортивна модифікація» лідерами голосування стали Audi RS 6, Audi RS 7 та Mercedes-AMG E63 S, але переможцем стала Audi RS 6. 

 

Переможці у головних, додаткових і спеціальній номінаціях:

Номінація 

Переможець

Легковий автомобіль року в Україні 2021

Skoda Octavia

Кросовер/SUV року в Україні 2021

Peugeot 2008

Електромобіль/плагін-гібрид

Porsche Taycan

Гібрид

Honda CR-V hybrid

Сімейний автомобіль 

Opel Zafira Life

Дизайн

Porsche Taycan

Співвідношення ціна/якість

Citroen C3

Автомобіль преміум сегменту

Mercedes-Benz E-Class

Комерційний автомобіль

Opel Vivaro

Спортивна модифікація

Audi RS 6

 

Всеукраїнську акцію «Автомобіль року в Україні» було засновано у 2001 році. Акція є найбільш авторитетною подією в автомобільній індустрії у виборі кращих автомобілів року. Переможці у головних і додаткових номінаціях визначаються за результатами голосування Експертного та Громадського журі. З метою підтвердження прозорості з 2017 року за процесом голосування стежить міжнародна аудиторська компанія Baker Tilly (ТОВ «Бейкер Тіллі Україна»)

Організатор акції – ТОВ «АВТОМЕДІА АГЕНТСТВО», за участі Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів і Дилерів (ВААІД), Асоціації автовиробників України «УкрАвтопром» (УАП), Транспортної академії України (ТАУ), Федерації роботодавців автомобільної галузі України (ФРАУ), ГО «Автомобільна федерація України» (ФАУ) та ГС «Національна рада з безпеки дорожнього руху» (НБДР), Першого автомобільного телеканалу та автомобільного порталу Автоцентр

2021-02-07 17:55:04
Компания параллельно вела аналогичные переговоры с другими автопроизводителями
2021-03-05 08:29:04
На эти цели компания выделит $2 млрд
2021-04-02 18:06:24
Новости автотехнологий в рубрике MINTRANS Week от Виктора СТЕЛЬМАХА
2021-05-03 18:55:24
Эти и другие интересные новости автотехнологий в рубрике MINTRANS Week от Виктора СТЕЛЬМАХА