В Австралії створили павербанк для електромобілів
2022-02-04 13:00:00

В Австралії створили павербанк для електромобілів

Його підзарядки вистачить електрокару, щоб проїхати 20 км

Австралійський стартап Re: Start створив різновид павербанку для електромобілів. Королівський автомобільний клуб Вікторії зацікавився розробкою і запропонував інвестиції, пише «Автоцентр».

За словами розробників, у другій половині цього року вони почнуть повноцінні випробування пристроїв, а в четвертому кварталі – забезпечать ними місцеву службу екстреної допомоги. 


Ці портативні пристрої дадуть змогу швидко заповнити заряд батареї електрокара, якого вистачить на 20 км шляху. Для цього знадобиться лише шість хвилин, чого цілком достатньо, щоб доїхати до найближчої станції.

У Re: Start зазначили, що такі пристрої поки не з’являться у вільному продажу. Після проведення всіх тестів, їх планують передати на баланс спеціальному сервісу, який і буде розвозити портативні пристрої на дороги. Оформити замовлення послуги можна буде через спеціальний мобільний застосунок. У компанії пообіцяли, що час очікування приїзду машини-помічника буде мінімальним, а вартість самої послуги максимально низькою.Надалі розробники мають намір збільшити можливості павербанка, щоб він міг забезпечити заряд батареї, якого б вистачило на 100 км шляху. Також буде пропонуватися послуга регулярної зарядки для тих, у кого немає можливості поставити собі домашній зарядний блок. Причому відкладати надовго впровадження нових опцій фахівці стартапу не мають наміру і вже почали робити перші кроки в їх розробці.

Читайте по темі

  • Ford створив пікап, що здатен заряджати електрокари.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-18 11:24:42
Вони з’явилися на АЗС Shell під брендом Yasno E-mobility
2022-02-17 15:48:42
У Juniper Research вважають, що це станеться вже у 2026 році
2022-02-14 13:41:32
Мільярдер придбав 20 млн акцій виробника електрокарів
2022-02-14 10:29:03
Це хочуть зробити для того, щоб зацікавити у купівлі електрокарів тих, хто вагається