На Тернопільщині планують налагодити виробництво дронів
2022-01-12 10:30:00

На Тернопільщині планують налагодити виробництво дронів

Розмістити виробництво хочуть в індустріальному парку «LANIVTSI»

У Ланівцях Тернопільської області планують створити індустріальний парк «LANIVTSI», в межах ініціативи «Західний індустріальний кластер». Про це повідомляється на офіційному сайті Тернопільської обласної державної адміністрації.

Під час засідання експертної групи щодо створення індустріального парку, що відбулося 11 січня, були представлені можливості Лановецької громади, а також концепція та ключові ідеї проєкту «LANIVTSI».


«Функціональне призначення індустріального парку «LANIVTSI» – розміщення виробництва літальних і наземних безпілотних апаратів (дронів), які застосовуватимуться в сільському, лісовому та водно-болотному господарствах, у сфері переробки агропродукції та в організації безпеки», – сказано у повідомленні.

В ОДА вважають, що запуск таких виробництв вже в найближчій перспективі покращить соціально-економічну ситуацію в Тернопільській області, дасть поштовх для інвестицій та забезпечить організацію нових високооплачуваних робочих місць.

Читайте по темі

Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

 

2022-01-27 10:53:42
Її очолив заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський
2022-01-24 06:18:48
Держава допоможе облаштувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків