Інфраструктура майбутнього: MINTRANS запрошує на перший форум про діджиталізацію галузі
2022-01-24 12:10:00

Інфраструктура майбутнього: MINTRANS запрошує на перший форум про діджиталізацію галузі

3 березня у Києві відбудеться MINTRANS Digital Forum — перший форум про діджиталізацію та інновації у галузі інфраструктури та транспорту.

Цифровізація є одним з головних факторів зростання світової економіки в найближчі роки. Це час, коли Україна має інтегруватися у глобальну економіку та стати конкурентною серед світових лідерів. Чи стане цифрова трансформація дієвим інструментом залучення інвестицій у розвиток інфраструктури та досягнення стратегічної мети України — збільшення ВВП і конкурентоспроможності на світовому ринку?

Разом з лідерами галузі ми обговоримо ключові виклики, що визначають тенденції розвитку інфраструктури в Україні та світі. Спікерами форуму стануть близько 100 українських та міжнародних експертів. Програма заходу включає 16 панельних дискусій за участі керівників профільних міністерств, державних та комерційних компаній, а також міжнародних організацій та ЗМІ.

Дізнатись детальніше про програму та забронювати квиток можна на сайті.

У форумі візьмуть участь представники муніципалітетів, керівники департаментів інфраструктури та транспорту, житлово-комунального господарства, будівництва, комунальних підприємств, індустріальних парків та служб автомобільних доріг різних регіонів країни.

Виробники інноваційних рішень та оператори провідних компаній, що надають послуги у сфері цифрових технологій для інфраструктури матимуть можливість презентувати свої продукти в межах програми та виставкової зони MINTRANS Digital Forum.

Заходи MINTRANS є не лише дискусійною платформою для обговорення ключових змін і майбутнього розвитку інфраструктури в Україні, а також місцем ефективного професійного нетворкінгу, пошуку нових партнерів та укладання контрактів.

З питань співпраці та партнерства звертайтесь, будь ласка: (044) 333 69 40; forum@mintrans.media

Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media