Doosan випустила свій найбільший екскаватор
2022-02-07 11:45:00

Doosan випустила свій найбільший екскаватор

Модель DX1000LC-7 відповідає стандарту Stage V

Компанія Doosan запустила виробництво 100-тонного гусеничного екскаватора DX1000LC-7, що відповідає стандарту Stage V та має найвищий гідравлічний потік для машини такого розміру. Про це пишуть «Заповнювачі».

Модель має простору кабіну, оснащену ергономічними органами керування та приладами. Для забезпечення мінімального рівня шуму посилена герметизація моторного відсіку та використані звукопоглинальні матеріали.


Екскаватор оснащений новою версією дизельного двигуна Perkins 2806J, що забезпечує високу вихідну потужність 469 кВт. Двигун відповідає нормам Stage V шляхом використання технологій рециркуляції вихлопних газів, селективного відновлення каталітичного нейтралізатора дизельного палива та технологій додаткової обробки дизельного фільтра сажі (DPF). DPF автоматично регенерується кожні 25 годин, і на цьому етапі регенерації екскаватор продовжує працювати без змін.

Doosan представила свою технологію D-ECOPOWER+ FEH, в якій використовується помпа з електронним керуванням тиском у гідравлічній системі із закритим центром для оптимізації продуктивності та витрати палива залежно від вибраного режиму. 

Нові функції в кабіні включають 8-дюймову сенсорну панель із кольоровим РК-дисплеєм; стереосистему, вбудовану в панель приладів (з функцією потокової передачі по Bluetooth), систему запуску без ключа, покращену роботу кондиціонера, повний комплект світлодіодних ліхтарів, бічний захист і майданчики обслуговування.Є фронтальна камера, дві бічні камери та задня камера. Дисплей камери відокремлений від вимірювальної панелі та забезпечує повний огляд навколо екскаватора, а також дозволяє оператору бачити зверху вниз область поза машиною. У стандартній комплектації це поєднується із системою AVM (моніторинг кругового огляду).

Машина в першу чергу призначена для гірських та кар’єрних робіт, зняття розкривних порід та завантаження великих обсягів матеріалу в рамні або зчленовані самоскиди. 

DX1000LC-7 також може використовуватись на великих будівельних та інфраструктурних проєктах, особливо там, де необхідно викопати та складувати значні обсяги матеріалу або завантажити їх у вантажівки для перевезення.

Читайте по темі

  • Doosan Infracore Europe запустила десять нових моделей у лінійці екскаваторів серії DX-7.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-21 09:48:51
Мова йде про моделі DX50Z-7 та DX55R-7
2022-02-16 13:45:03
Він має двигун об’ємом 3,6 л з функцією економії палива
2022-02-02 14:12:42
Модель ZW310-7 відповідає стандарту Stage V
2022-01-26 09:56:21
Модель DX50Z-7 призначена для використання в обмеженому просторі на будівельних майданчиках або ландшафтних проєктах