Для ринку США побудуть перший в світі буксир на метанолі
2021-11-30 10:44:00

Для ринку США побудуть перший в світі буксир на метанолі

Завдяки технології e1 Marine метанол буде перетворюватись на водень і використовуватиметься в якості палива

Компанії Maritime Partners, Elliott Bay Design Group, e1 Marine та ABB збираються у 2023 році побудувати перший у світі буксир на метанолі. Про це повідомляє gCaptain.


За проєктування відповідає Elliott Bay Design Group, ABB поставить електрику та автоматику, а e1 Marine – метанольно-водневу батарею.

Буксир, який отримав робочу назву Hydrogen One, відповідатиме стандартам IMO та вимогам Берегової охорони США (використовувати судно планують на американському ринку).

Декарбонізація в буксирному сегменті представляє певні складності, оскільки перехід на електрику можливий тільки в тому випадку, якщо є можливість щодня проводити підзарядку, а використання палива зрідженого або охолодженого газу обмежено розмірами паливних танків буксира.

Проєкт Hydrogen One базується на розробленій e1 Marine технології перетворення метанолу у водень (власне водень і використовуватиметься як паливо) – як зазначають у компанії, це безпечніше, ніж завантажувати та зберігати на борту чистий водень.

Читайте по темі

  • Данська контейнерна компанія Maersk має намір вкласти $1,4 млрд у будівництво восьми океанських суден, які працюватимуть на вуглецево-нейтральному метанолі.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-01-24 10:33:42
Компанія отримала замовлення на виробництво кількох суховантажів
2022-01-18 11:38:55
Через це поставки нових танкерів знаходяться на історичному мінімумі
2022-01-14 12:14:04
До ремонтних робіт залучать низку підприємств оборонно-промислового комплексу та суднобудування
2022-01-14 11:08:56
Об’єднання Daewoo та Hyundai могло негативно вплинути на ринок транспортування зрідженого газу