CZ LOKO вироблятиме водневі локомотиви
2021-12-31 10:23:00

CZ LOKO вироблятиме водневі локомотиви

Компанія готує ТЕО проєкту, після чого побудує дослідний зразок

Чеська компанія CZ LOKO вирішила розробити локомотив на водневому паливі Hydrogen Shunter 1000. Про це пишуть «Железные дороги мира».


Реалізація проєкту розпочалася з проведення техніко-економічного обґрунтування, за підсумками якого планується ухвалити рішення про будівництво дослідного зразка. Максимальна потужність локомотива – 800 кВт.

Компанія зацікавлена у створенні рухомого складу, що використовує екологічно чисті джерела енергії, проте подібні проєкти вимагають значних витрат. Раніше CZ LOKO відмовилася від продовження робіт над локомотивом на стиснутому природному газі. Після розробки технічного проєкту та будівництва прототипів за підсумками консультацій із провідними залізничними операторами серійне виробництво таких локомотивів було визнано недоцільним.

CZ LOKO розраховує на успішне впровадження маневрово-вивізного локомотива DualShunter 2000, здатного працювати від контактної мережі та дизельного двигуна. У 2023 році його планується ввести в експлуатацію в Італії, двома роками пізніше - у Чехії, а потім у сусідніх країнах. Дизельний двигун локомотива може бути замінений трьома блоками акумуляторних батарей, що заряджаються від контактної мережі або зовнішнього джерела.

Ще одна розробка компанії CZ LOKO - маневровий локомотив HybridShunter 1000, на якому може бути встановлений до трьох блоків акумуляторів сумарною ємністю 600 кВт·год, а дизельний двигун використовується для заряджання акумуляторів. Виробництво подібних локомотивів передбачається розпочати у 2026 році.

Продовжується робота над створенням легкого маневрового локомотива E‑Shunter 300 з живленням від акумуляторної батареї.

Читайте по темі

  • CZ Loko виготовила локомотив для «АрселорМіттал Кривий Ріг».
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

 

2022-02-24 09:18:52
Усі поїзди до та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком
2022-02-23 11:22:45
Програмне рішення відслідковує деформацію земної поверхні
2022-02-23 11:05:14
Завдяки цьому середній час навантаження маршруту вагонів скоротився до однієї доби
2022-02-23 10:50:18
Адміністративний суд Відня визнав Stadler переможцем тендеру