Вперше за п’ять років Північна Корея спустила на воду вантажне судно
2021-12-29 11:26:00

Вперше за п’ять років Північна Корея спустила на воду вантажне судно

Країна вже тривалий час знаходиться під американськими санкціями

Північна Корея спустила на воду вантажне судно «Jang Su San» дедвейтом 12 000 тонн, яке побудували на верфі Ryongnam Dockyard у портовому місті Нампхо. Про це пише Offshore Energy.


«Вперше з 2017 року північнокорейські ЗМІ офіційно повідомляють про спуск вантажного судна на воду», – пише видання.

«Jang So San» тепер вважається найбільшим судном у Північній Кореї, після арешту та конфіскації владою США судна «Wise Honest» дедвейтом 17 000 тонн у зв'язку із звинуваченнями у порушенні санкцій, а саме «незаконного транспортування вугілля з Північної Кореї» .

«Північна Корея перебуває під санкціями з 2017 року. Рада Безпеки ООН ухвалила кілька резолюцій, які накладають санкції на Північну Корею за розробку ядерної зброї та програм балістичних ракет. У вересні 2017 року колишній президент США Дональд Трамп видав указ про запровадження додаткових санкцій проти країни. Розширені санкції були націлені на судноплавство, торгівлю, порти та виробництво країни, тоді як блокада була накладена на володіння, контроль чи управління будь-яким портом у Північній Кореї, включаючи будь-який морський порт, аеропорт чи термінал», – зазначає видання.

Санкції ООН забороняють Північній Кореї купувати нові або старі судна. «Проте, у Пхеньяна є мережі іноземних компаній та громадян, які дозволяють час від часу купувати нові судна. Підтримка торгового флоту стає все більш важливою справою для Північної Кореї, оскільки суворі обмеження практично знищили сухопутні торгові шляхи з Росією та Китаєм. Майже вся торгівля зараз здійснюється через ключовий порт Нампхо, в якому останні місяці спостерігається помітне зростання трафіку», - пише видання.

Читайте по темі

  • У Південній Кореї рік тому п'ять контейнерних судноплавних компаній вирішили об'єднатися для надання послуг у Південно-Східній Азії.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-22 10:20:59
Загалом для українського відомства планують збудувати 20 таких суден
2022-02-21 08:46:53
Консолідована виручка компанії зросла до 440 млн грн
2022-02-16 08:26:28
Всі необхідні роботи виконає компанія «Азовтехгаз»
2022-02-14 13:02:45
Корабель вже прибув до місця постійного базування