В Україні оцифрують процес дипломування моряків
2022-01-05 17:00:00

В Україні оцифрують процес дипломування моряків

Автор: Красоха Ася

МІУ оголосило тендер на розробку сервісів для онлайн дипломування моряків

Міністерство інфраструктури оголосило конкурс для визначення виконавців розробки електронних послуг у сфері дипломування моряків. Про це Мінінфраструктури повідомило у Facebook. 

Зокрема, на переможців буде покладено розробку: 

-  першої черги модулю дипломування моряків — системи для цифровізації процесів оцінки компетентності моряків та видачі їм кваліфікаційних документів. 
-  е-послуг у сфері дипломування моряків на порталі Дія. Йдеться про можливість подання через Єдиний державний веб-портал електронних послуг (Дія) 3-х типів заяв:

1)  для підтвердження/присвоєння кваліфікації моряка в державних кваліфікаційних комісіях;
2)  для повторного підтвердження раніше отриманого звання (Revalidation) на новий термін без проходження іспиту (за наявності схваленого стажу або успішного завершення курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації);
3)  заяви про видачу послужної книжки моряка.


Конкурс, оголошено у рамках проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS».

Учасники тендеру можуть подати пропозицію на один або більше лотів. Кінцевий термін подання пропозиції — 25 січня 2022 року.

Читайте по темі    

  • В Україні планують провести експеримент із відеофіксації процесу державного нагляду під час проведення перевірок навчально-тренувальних закладів для моряків. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:54:36
Під санкції потрапили судна дочірньої компанії «Промсвязьбанк»
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 10:41:47
Проходження судноплавних гідротехнічних споруд є безоплатним для всіх категорій суден
2022-02-22 11:38:39
Обмеження стосуються акваторії Азовського моря у Донецькій області