В Україні хочуть врегулювати штрафи у галузі річкового транспорту
2021-12-16 11:41:00

В Україні хочуть врегулювати штрафи у галузі річкового транспорту

Автор: Красоха Ася

Мінінфраструктури хоче визначити процедуру їх стягнення

У Міністерстві інфраструктури визначили процедуру стягнення адміністративно-господарських штрафів за порушення підприємцями законодавства про внутрішній водний транспорт. Відповідний проєкт постанови уряду опублікований на сайті міністерства. 


Документ містить положення про те хто розглядає справи про порушення, хто має право накладати штрафи, які відомості має містити постанова про накладення штрафу, коли вона набирає законної сили. 

Також у постанові визначено, що штраф необхідно сплатити протягом 15 днів після набрання постановою законної сили.  Він сплачується на рахунок, відкритий для сплати штрафів, за реквізитами, які «Морська адміністрація» оприлюднює на своєму офіційному вебсайті.

Суми штрафів зараховуються до державного бюджету. 

Після сплати штрафу суб’єкт господарювання має протягом трьох робочих днів повідомити про це «Морську адміністрацію» та надати документи, що підтверджують сплату (копію платіжного доручення або квитанцію банку тощо). Якщо «Морська адміністрація» чи її територіальний орган не отримують підтвердження у встановлений термін, постанова надсилається для примусового виконання.

Постанову про штраф можна оскаржувати у суді.

Читайте по темі

  • Раді пропонують посилити покарання за пошкодження залізничної інфраструктури й транспорту. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:54:36
Під санкції потрапили судна дочірньої компанії «Промсвязьбанк»
2022-02-23 10:41:47
Проходження судноплавних гідротехнічних споруд є безоплатним для всіх категорій суден
2022-02-22 11:38:39
Обмеження стосуються акваторії Азовського моря у Донецькій області
2022-02-22 08:30:48
Мінінфраструктури хоче з 1 березня відкрити на них навігацію