У порту «Маріуполь» перенесли відкриття зернового терміналу
2022-02-16 14:22:00

У порту «Маріуполь» перенесли відкриття зернового терміналу

Автор: Красоха Ася

Замість березня його запустять до 1 червня

Зерновий термінал в Маріупольському порту планують запустити до 1 червня 2022 року. Про це заявив в.о. директора Маріупольського порту Ігор Барський, повідомляє ДП «Адміністрація морських портів України» у Facebook. 

Раніше повідомлялось, що термінал мають відкрити у березні.


Барський розповів, що зараз завершується монтаж автоматичних пробовідбірників зерна з залізничного та автомобільного транспорту, також ведуться роботи з реконструкції залізничних шляхів, стрілочних переводів та прилеглої до шляхів території 1 району, виконуються роботи з монтажу електропостачання комплексу.Зазначимо, у грудні 2021 року в рамках будівництва зернового термінала, у порту відкрили виробничу лабораторію, яка займатиметься аналізом зразків пшениці, ячменю, кукурудзи, гороху, сорго та вівса.

Що було раніше  

  • Міськрада Маріуполя обговорює варіанти будівництва бетонної дороги до нового перевалочного комплексу зернових вантажів ДП «Маріупольський морський торговий порт». 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 10:18:59
За цей час зафіксовано 78 порушень габаритно-вагових норм
2022-02-23 09:31:33
Серед найбільших збоїв: пожежі на заводах, злиття та поглинання, бізнес-продажі, зриви на виробництві, зміни лідерства та дефіцит поставок
2022-02-22 11:22:09
«Дашборд» буде відображати дані про загальну кількість залишків дозволів по кожній країні