Щипцова поновили на посаді начальника «Держгідрографії»
2021-12-30 12:40:00

Щипцова поновили на посаді начальника «Держгідрографії»

Автор: Красоха Ася

Його звільнили у лютому 2020 року

Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) за рішенням суду поновила Олександра Щипцова на посаді начальника ГУ «Держгідрографія». Про це повідомила пресслужба Морської адміністрації.

«Рішенням Господарського суду міста Києва від 02.11.2021 у справі №910/7862/21 Щипцова О.О. поновлено на посаді начальника Державної установи «Держгідрографія». Статтею 235 Кодексу законів про працю України встановлено, що рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного на іншу роботу працівника, прийняте органом, який розглядає трудовий спір, підлягає негайному виконанню», — повідомила пресслужба.

Зазначається, що на виконання рішення Господарського суду міста Києва від 02.11.2021 у справі №910/7862/21, Морською адміністрацією видано наказ про поновлення Олександра Щипцова на посаді начальника Державної установи «Держгідрографія»


Довідково: ДУ «Держгідрографія» — науково-виробничий комплекс, що спеціалізується на науково-технічній діяльності у сфері навігації, гідрографії та океанографії, забезпечує виконання міжнародних зобов'язань України щодо навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавання. Належить до сфери управління Морської адміністрації.

Що відомо

  • У лютому 2020 року Морська адміністрація звільнила з посади начальника ГУ «Держгідрографія» Олександра Щипцова, який очолював підприємство з квітня 2018 року.
  • У травні 2021 року Кабінет міністрів погодив призначення на посаду начальника ГУ «Держгідрографія» Сергія Саніна, який переміг у відповідному кадровому конкурсі.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media