РФ може на тиждень заблокувати роботу українських портів
2022-02-10 10:31:00

РФ може на тиждень заблокувати роботу українських портів

Росія планує провести у Чорному та Азовському морях військові навчання

Росія оголосила про перекриття для ракетних та артилерійських навчань районів Чорного та Азовського морів, включно з судноплавними коридорами. Обмеження будуть діяти з 13 по 19 лютого, повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник Моніторингової групи по кримських санкціях та свободі судноплавства, головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко.

«Ось так виглядають заявлені РФ перекриття районів Чорного та Азовського морів для ракетних та артилерійських навчань – починаючи з 13 по 19 лютого. Ніяких коридорів для проходу торговельних суден не передбачено. Такого за останні 8 років не було», – написав Клименко.

Читайте також: Російським судам заборонили користуватися українськими річками

Таким чином Чорне море в північно-західній частині перекривається від узбережжя Криму до межі територіального моря України, в Азовському – від узбережжя Криму до узбережжя Краснодарського краю.«Не хочемо ніякої паніки, але це дуже схоже на підготовку до чогось на кшталт «морської блокади» українських портів, про яку ми два роки попереджаємо. Це треба зупинити на найвищому міжнародному рівні. А паніки не треба тому, що при слові «блокада» першими будуть змінювати свої плани судновласники», – наголосив Клименко.

Читайте по темі

  • У грудні 2021 року Росія збільшила тривалість безпідставних затримок суден, що прямують до Бердянського та Маріупольського морських портів і назад, при проході Керч-Єнікальського каналу.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:54:36
Під санкції потрапили судна дочірньої компанії «Промсвязьбанк»
2022-02-23 10:41:47
Проходження судноплавних гідротехнічних споруд є безоплатним для всіх категорій суден
2022-02-23 10:36:33
Також громадянам України радять утриматися від поїздок до РФ
2022-02-22 11:38:39
Обмеження стосуються акваторії Азовського моря у Донецькій області