Портопункт у Генічеську пропонують перетворити у рибний порт
2021-11-29 11:01:00

Портопункт у Генічеську пропонують перетворити у рибний порт

Після анексії Криму цей порт втратив інвестиційну привабливість

Асоціація рибалок України пропонує перетворити портопункт в Генічеську в повноцінний рибний порт. З такою пропозицією асоціація звернулася до Херсонської облдержадміністрації, пише «Центр журналістських розслідувань».


«Місяця три-чотири тому до нас зверталася асоціація рибалок стосовно того, щоб відновити й зробити так звану корпорацію промислових рибалок, для того, щоб відновити кооперативну співпрацю у цьому регіоні. Наразі ми опрацьовуємо ці питання», - розповів заступник голови Херсонської облдержадміністрації Микола Якименко.

За словами чиновника, інвестиційну привабливість порт втратив після анексії Криму. Потенційний на той час інвестор компанія «Нібулон» відмовилася від своєї ідеї, а інших варіантів не було.

«Річ у тому, що з моменту окупації Криму зацікавленість в інвесторів і приватних компаній була до цього порту понижена. І всі зацікавленні особи та підприємства відмовилися від цієї ідеї. На даний час крім зацікавленості корпорації рибалок по генічеському порту ніяких пропозицій не було», – каже Якименко.

Також він повідомив про те, що входження порту у концесію не розглядалося і не стоїть питання по приватизації цього портопункту.

На сьогодні портопункт Генічеськ юридично є відокремленим підрозділом. Причали порту, що перебуває в структурі Адміністрації морських портів України, поділені між двома користувачами: з одного берега протоки причал орендують прикордонники, другу займають риболовецькі судна.

Читайте по темі

  • В Одесі будують дорогу в морський порт.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-01-25 09:55:40
Він вночі самотужки подолав шлях довжиною у 270 км
2022-01-24 14:44:45
Для цього треба подати заявку, надіславши необхідні документи поштою чи кур’єром
2022-01-24 14:17:33
Видимість у водній артерії впала нижче за півмилі
2022-01-24 11:27:09
Ще чотири судна з вугіллям прибудуть до України протягом лютого-березня