МІУ уклало контракти з керівниками трьох держстивідорів
2021-11-26 16:55:00

МІУ уклало контракти з керівниками трьох держстивідорів

Нових директорів отримали держпідприємства «Бердянський порт», «Миколаївський порт» та «Ренійський порт».

Міністерство інфраструктури уклало п’ятирічні контракти з директорами ДП «Бердянський морський торговельний порт», ДП «Миколаївський морський торговельний порт» та ДП «Ренійський морський торговельний порт». Про це міністерство повідомило у себе в Facebook.


«За останні 5 років вперше за підсумками конкурсів укладено одразу декілька п’ятирічних контрактів і ця робота продовжується по всім підприємствам, де немає постійних керівників. Саме довгострокові договори дають можливість керівникам держстивідорів повною мірою реалізувати стратегії розвитку підприємств», – прокоментував заступник Міністра інфраструктури розповів Юрій Васьков.

Таким чином, директором стивідора «Бердянський морський торговельний порт» стала Ольга Самініна, яка була головним спеціалістом відділу державного нагляду та контролю на морському та річковому транспорті в Морській адміністрації. Раніше обіймала посаду заступника начальника Херсонської філії ДП «Адміністрація морських портів України». 

ДП «Миколаївський морський торговельний порт» очолив Олександр Медведик. Він виконував обов’язки директора Миколаївського порту з серпня цього року. Має досвід роботи в. о. заступника директора з експлуатації ДП «МТП «Чорноморськ». Протягом 20 років працював на різних посадах у порту Миколаєва. Здійснював керівництво у приватних стивідорних компаніях. 

Директором ДП «Ренійський морський торговельний порт» став Максим Ігнатенко. Він з лютого 2021 року обіймав посаду в.о. директора ДП «Ренійський морський торговельний порт». Працював адвокатом, перебував на управлінських посадах підприємств будівельної сфери.

Що було раніше

  • Уряд на своєму засіданні 3 листопада призначив керівників Бердянського на Миколаївського портів.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media