МІУ розробило типову форму правил для спортивних суден та гідроциклів
2022-01-26 14:24:00

МІУ розробило типову форму правил для спортивних суден та гідроциклів

Автор: Красоха Ася

Правила встановлюють вимоги до використання цих типів суден

Міністерство інфраструктури пропонує затвердити типову форму місцевих правил плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді. Відповідний проєкт наказу опублікований на сайті МІУ. 

Згідно з документом, правила встановлюють вимоги до використання малих, спортивних суден, водних мотоциклів та засобів для розваг на воді. 


Вони поширюються на власників і судновласників малих і спортивних суден, водних мотоциклів; судноводіїв малих і спортивних суден, водних мотоциклів; власників і персонал баз для стоянки малих суден; власників і персонал баз для стоянки спортивних суден.

Проєкт наказу також регулює питання стоянки та виходу у плавання вищезазначених суден, організації проведення розваг на воді, проведення спортивних змагань. Визначає права судноводіїв та обов’язки судновласників, судноводіїв та пасажирів судна. 

Погодження місцевими державними адміністраціями проєктів цих правил має забезпечити «Морська адміністрація» протягом місяця з дня отримання відповідних проєктів.

Що було раніше

  • 23 грудня, Кабінет міністрів схвалив проєкт постанови «Про затвердження Технічного регламенту суден і водних мотоциклів». 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:54:36
Під санкції потрапили судна дочірньої компанії «Промсвязьбанк»
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 10:41:47
Проходження судноплавних гідротехнічних споруд є безоплатним для всіх категорій суден
2022-02-22 11:38:39
Обмеження стосуються акваторії Азовського моря у Донецькій області