МІУ продовжило термін дії документів українських моряків
2022-01-21 10:03:00

МІУ продовжило термін дії документів українських моряків

Автор: Красоха Ася

Документи CoC і CoP тепер дійсні до 30 червня 2022 року

У зв’язку з тим, що у період світової пандемії судновласники не можуть здійснювати ротацію українських моряків, Міністерство інфраструктури продовжило терміни дії документів моряків, які наразі перебувають у рейсі або на березі, про що сповістило офіційним листом Міжнародну морську організацію (ІМО). Відповідні документи опубліковані на сайті МІУ. 

Зокрема, термін дії українських робочих дипломів (CoC) і свідоцтв фахівця (CoP) моряків, які наразі перебувають на судні, продовжується до 30 червня 2022 року з дати закінчення терміну дії в разі дотримання таких вимог:

— держава прапора судна не заперечує щодо такого продовження;
— трудовий договір моряка продовжується на цей же період і на тих же підставах та на умовах.


Термін дії робочих дипломів і свідоцтв фахівця моряків, що перебувають на березі, також продовжується до кінця червня поточного року за умови наявності певного стажу та наявності дійсного медичного свідоцтва.

Судновласники/оператори повинні інформувати відповідні державні органи України про кожен випадок продовження трудової діяльності моряків та укладені трудові контракти.

Також зазначається, що моряки можуть працювати без дійсного медичного свідоцтва до наступного порту заходу, де є відповідний лікар-практик.

Термін дії документів, що засвідчують особу українських моряків на борту суден, також продовжили до 30 червня.

18 січня Міністерство інфраструктури сповістило про це офіційним листом Міжнародну морську організацію та попрохало поширити цю інформацію серед усіх держав-членів ІМО.

Що було раніше

  • Міністерство інфраструктури планує змінити процес оформлення дозвільних документів українських моряків. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:54:36
Під санкції потрапили судна дочірньої компанії «Промсвязьбанк»
2022-02-23 10:41:47
Проходження судноплавних гідротехнічних споруд є безоплатним для всіх категорій суден
2022-02-22 11:38:39
Обмеження стосуються акваторії Азовського моря у Донецькій області
2022-02-22 08:30:48
Мінінфраструктури хоче з 1 березня відкрити на них навігацію