МІУ хоче забирати менше грошей у інфраструктурних компаній
2021-11-23 15:28:00

МІУ хоче забирати менше грошей у інфраструктурних компаній

Міністерство хоче знизити для них вимоги по дивідендах

Міністерство інфраструктури планує зменшити виплати дивідендів для інфраструктурних компаній до 50%. Це дозволить забезпечити умови для їх подальшого розвитку, розповів в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна» міністр інфраструктури Олександр Кубраков.


«Ми зараз перебуваємо в дискусії з Міністерством фінансів. Їхня позиція в цьому питанні незмінна – 80%. Ми намагаємося пояснити, що це все добре, але держкомпанії теж мають завдання з розвитку, які потрібно вирішувати, і без яких вони дуже швидко перестануть бути конкурентними на своїх ринках. Тому я думаю, що якийсь баланс ми знайдемо», – сказав він.

Він підкреслив, що, зокрема, державні портові компанії, аеропорти та «Укразлізниця» мають дуже багато завдань з розвитку, на які також потрібні кошти.

«За основними компаніями ми бачимо певний і досить суттєвий приріст виручки, особливо якщо порівнювати з минулим роком. З огляду на це ми будемо намагатися, щоб у Мінфіну не провисли надходження від дивідендів, які вони очікують у бюджеті. Але при цьому, щоб у держкомпаній залишилися гроші. Я не готовий точно затверджувати за цифрами, але хотілося б скоротити виплати дивідендів для інфраструктурних компаній хоча б до 50%», – зазначив Кубраков.

Читайте по темі

  • В Україні портова інфраструктура зношена в середньому на 90%. Це відбувається через те, що портові збори не йдуть на її розвиток.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2021-11-29 14:57:29
Приватний підприємець намагався через суд скасувати накладений за перевантаження штраф
2021-11-29 10:41:56
Обмеження стосуються портів «Чорноморськ», «Маріуполь», «Бердянськ» та «Херсон»
2021-11-29 07:02:27
Компанія досі не уклала з ним договір
2021-11-26 16:39:18
Нових директорів отримали держпідприємства «Бердянський порт», «Миколаївський порт» та «Ренійський порт».