МІУ хоче створити механізм залучення інвестицій в річкову інфраструктуру
2021-12-16 11:19:00

МІУ хоче створити механізм залучення інвестицій в річкову інфраструктуру

Автор: Красоха Ася

Мова йде про приватні інвестицій у стратегічні об’єкти інфраструктури

Міністерство інфраструктури хоче створити ефективний механізм залучення приватних інвестицій у стратегічні об’єкти інфраструктури внутрішнього водного транспорту, що є об’єктами державної власності. Відповідний проєкт постанови уряду опублікований на сайті міністерства. 


Окрім створення механізму залучення інвестицій документ також передбачає створення можливості компенсації інвестицій, внесених в об’єкти інфраструктури внутрішнього водного транспорту, що є об’єктами державної власності, що сприятиме залученню відповідних інвестицій та, відповідно, розвитку внутрішнього водного транспорту.

Проєкт передбачає встановлення: порядку подання інвестором звернення щодо внесення інвестицій; вимоги до такого звернення; порядок розгляду та прийняття рішення щодо звернення; перелік обов’язкових умов та умови укладення договору інвестування; випадки, коли інвестор втрачає право на компенсацію та коли підприємство не погашає грошові зобов’язання перед інвестором; окремі права інвестора.

Що було раніше

  • Мінінфраструктури також хоче затвердити порядок та умови компенсації інвестицій, внесених суб’єктами господарювання у стратегічні об’єкти портової інфраструктури. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-22 16:16:09
Після завершення операцій вантажообіг зросте більше ніж на 650,2 тис. тонн
2022-02-21 10:51:12
Міністерство озвучить цифри за кілька тижнів після подолання кризи