ЄС заблокував злиття найбільших суднобудівних компаній світу
2022-01-14 11:05:00

ЄС заблокував злиття найбільших суднобудівних компаній світу

Об’єднання Daewoo та Hyundai могло негативно вплинути на ринок транспортування зрідженого газу

Європейський Союз заблокував злиття двох найбільших у світі суднобудівних компаній Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering Co Ltd та Hyundai Heavy Industries. Про це пише Euronews.

У Єврокомісії вважають, що ця угода дозволила б новому концерну зайняти домінуючі позиції на ринку виробництва танкерів для транспортування зрідженого природного газу та призвела б до послаблення конкуренції.


«Близько чверті всього енергоспоживання в ЄС припадає на природний газ, більша частина якого імпортується, у тому числі у вигляді зрідженого природного газу. Танкери, про які йдеться у рішенні, є важливою частиною ланцюжка поставок ЗПГ. Ці великі судна доставляють зріджений газ з різних регіонів до Європи», – прокоментувала віцеголова Єврокомісії Маргрете Вестагер.

Дуже невелика кількість суднобудівних компаній у світі, пояснюють у Брюсселі, можуть будувати танкери для перевезення ЗПГ. Таким чином, злиття таких великих гравців, як Hyundai та Daewoo, призвело б до зменшення вибору та підвищення цін для європейських споживачів.

У Південній Кореї висловили жаль із приводу блокування злиття, яке вже схвалили регулятори Китаю, Сінгапуру та Казахстану.

Читайте по темі

  • У Південній Кореї п'ять контейнерних судноплавних компаній вирішили об'єднатися для надання послуг у Південно-Східній Азії.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-22 10:20:59
Загалом для українського відомства планують збудувати 20 таких суден
2022-02-21 08:46:53
Консолідована виручка компанії зросла до 440 млн грн
2022-02-16 08:26:28
Всі необхідні роботи виконає компанія «Азовтехгаз»
2022-02-14 13:02:45
Корабель вже прибув до місця постійного базування