АМПУ відремонтує плавпричал у Маріуполі
2022-02-16 09:24:00

АМПУ відремонтує плавпричал у Маріуполі

Всі необхідні роботи виконає компанія «Азовтехгаз»

Адміністрація Маріупольського порту розпочала підготовчі заходи до початку поточного ремонту плавпричалу «ПРП 52М №4». Про це ДП «Адміністрація морських портів України» повідомила на своїй сторінці у Facebook.

На початку лютого було укладено договір про проведення поточного ремонту плавпричалу «ПРП 52М №4» з переможцем відповідного тендеру – ТОВ «Азовтехгаз». 


Ремонтні роботи відбуватимуться протягом трьох місяців після прийняття плавпричалу в ремонт. Виконання ремонтних робіт планується у зв'язку зі зношуванням елементів конструкції корпусу внаслідок корозійного зношування та впливу динамічних навантажень на елементи корпусних конструкцій причалу.

Відповідно до договору, будуть проведені наступні роботи: видалення та утилізація мулу та іржі, проведення дефектації корпусу, проведення заміни металоконструкцій корпусу кореневої секції, заміна обшивки корпусу та горловини на палубі, ремонт суднових систем та пристроїв, фарбування корпусу, надводного борту та палуб. «На даний час відбувається підготовка плавпричалу до підйому та постановки на кільблоки: розрахунок та виготовлення вантажозахоплювальних пристроїв з урахуванням схеми стропування та докової карти, демонтаж та ревізія обладнання, суднових систем та конструкцій на палубі», – повідомили в АМПУ.

Читайте по темі

  • Морський торговельний порт «Чорноморськ» виставив на продаж сім суден, плавкран та два плавучі причали. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-22 10:20:59
Загалом для українського відомства планують збудувати 20 таких суден
2022-02-21 08:46:53
Консолідована виручка компанії зросла до 440 млн грн
2022-02-14 13:02:45
Корабель вже прибув до місця постійного базування
2022-02-09 08:55:24
Таким чином компанія планує повністю забезпечити власні потреби для ефективної роботи на зовнішньому рейді