Акваторії морських портів моніторитимуть супутники
2022-02-02 09:32:00

Акваторії морських портів моніторитимуть супутники

Це сприятиме підвищенню рівня охорони навколишнього природного середовища в акваторіях портів

Екологічну ситуацію в акваторіях українських морських портів будуть моніторити за допомогою супутників. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило ДП «Адміністрація морських портів України».

Адміністрація морських портів та Національний центр управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України уклали договір щодо послуг з супутникового моніторингу акваторій морських портів та надання даних супутникової зйомки з високоточних супутників.


«Укладання угоди є черговим шагом розвитку системи екологічного менеджменту АМПУ та сприятиме підвищенню рівня охорони навколишнього природного середовища в акваторіях морських портів», – сказано у повідомленні.Відтепер АМПУ отримуватиме розширену інформацію зі супутників про забруднення акваторій морських портів: фотофіксацію ймовірного забруднення, тематичні карти, інформаційно-аналітичні довідки з описом ситуації та зазначенням площі забруднення, дати, часу, координат ходу судна (або іншого об’єкту) та інші данні для ідентифікації забруднювача акваторії морського порту.


Що було раніше 
  • Міністерство інфраструктури ще кілька років тому збиралося використовувати супутникові сервіси для моніторингу стану доріг, морської контрабанди, видобутку природних ресурсів та попередження надзвичайних ситуацій.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:54:36
Під санкції потрапили судна дочірньої компанії «Промсвязьбанк»
2022-02-23 10:41:47
Проходження судноплавних гідротехнічних споруд є безоплатним для всіх категорій суден
2022-02-22 16:16:09
Після завершення операцій вантажообіг зросте більше ніж на 650,2 тис. тонн