Від редактора
Щоб рухатися, потрібна опора. Інфраструктура – фундамент цивілізації. Що краща інфраструктура, то швидше розвивається країна. Доведено тисячоліт- нім досвідом людства. 1991 року Україні дісталася не найгірша інфраструктура. Спадщина СРСР своєрідна, але зі своїми завданнями справлялася. Дороги, розра- ховані на тритонні автомобілі ЗІЛ‐130. Порти, орієнтовані на імпорт зерна. Міста, побудовані не для людей, а для обслуго- вувального персоналу заводів. Так‐сяк усе це працювало. Минуло майже 30 років. Економіка змінилася до невпізнання.

Що трапилося з інфраструктурою? Партнер MINTRANS, Центр економічної стратегії, досліджував питання. Цей аудит інфраструктури, можливо, перший доку- мент такого роду в Україні. Висновки не зовсім втішні, але і приводів для депресії немає. Стисло: українська інфраструктура гальмує економіку, а уряд міг помилитися з пріоритетами. «Велике будівництво» – чудовий проєкт. Тисячі кілометрів доріг, школи, лікарні. На ці цілі заявлено вже понад 100 млрд гривень. Країна ще жодно- го разу не витрачала стільки на розвиток інфраструктури за рік.

2020‐й обіцяє бути роком рекордів. І, судячи з риторики та дій влади, велике будівництво дійсно почнеться вже навес- ні. Чи впорається з цим Дорожній фонд? Поки справляється. Більш ніж 30 млрд гри- вень Кабмін уже розподілив. Президент пояснив губернаторам, що вони відпові- дають за будівництво. Області узгоджують з урядом пріоритетні проєкти. Укравтодор почав тендерну кампанію. Підрядників вистачає. У першому списку найбільших дорожньо‐будівельних компаній, який MINTRANS підготував спільно з гро- мадською організацією «Наші гроші», 100 назв.

Більшу частину підрядів отримують найбільші компанії. Добре це чи погано? MINTRANS пише про реальне життя. Базові цінності редакції: чесність і сво- бода. Підприємницький капіталізм – найвищий ступінь економічної свободи. У будь‐якій конкурентній боротьбі ви- грає споживач. На конкурентних рин- ках в Україні з'являються ОККО і WOG. На неконкурентних – сервісні центри «Київенерго» та запорізькі мости. Якщо найбільші підрядники виграють у чесній боротьбі, MINTRANS тільки за. Якщо ре- дакція з'ясує, що конкурси проходять не- чесно, то й на сайті, і в журналі буде про це сказано. Цього разу MINTRANS не ставив за мету розібратися в хитросплетіннях дорожнього будівництва. Цим редакція займатиметься постійно. 100 найбільших підрядників – перша спроба показати, хто є хто на ринку. Ці 100 компаній, їх засновники та менеджери – герої наших публікацій.

Рано чи пізно ми прийдемо до всіх учасників ринку. Ми прийдемо з миром. Завдання MINTRANS – організувати діалог учасників ринку, чиновників. MINTRANS – медіа для тих, хто рухає Україну вперед!

Юрій Аксьонов, головний редактор