В Україні з’явиться система обігу дозволів на вантажоперевезення
2022-02-22 12:21:00

В Україні з’явиться система обігу дозволів на вантажоперевезення

«Дашборд» буде відображати дані про загальну кількість залишків дозволів по кожній країні

«Укртрансбезпека» 22 лютого презентує публічну інформаційно-телекомунікаційну систему «Дашборд». Про це у себе у Telegram повідомила пресслужба органу.

«Система «Дашборд» в режимі онлайн відображає дані про загальну кількість залишків дозволів по кожній країні, кількість дозволів в резерві та залишки дозволів на ПВД», — зазначає «Укртрансбезпека».


У відкритому доступі також буде інформація про кількість дозволів, отриманих перевізником, назви ПВД, на яких видано дозволи, кількість дозволів, які перевізник отримав, але не використав та не здав. «Відкритість та прозорість у сфері обігу дозволів допоможе усунути негативні явища, які створюють штучний дефіцит дозволів, стримують розвиток ринку автомобільних міжнародних перевезень», — сказано у повідомленні.

Читайте по темі

  • Дозволи Литовської Республіки квоти 2022 року передали на пункти видачі дозволів. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 10:18:59
За цей час зафіксовано 78 порушень габаритно-вагових норм
2022-02-23 09:31:33
Серед найбільших збоїв: пожежі на заводах, злиття та поглинання, бізнес-продажі, зриви на виробництві, зміни лідерства та дефіцит поставок
2022-02-21 14:00:33
Мова йде про дозволи, які перевізники замовили, але не забрали