«Укрпошта» запустила перекази на карту за номером телефону
2022-02-21 10:06:00

«Укрпошта» запустила перекази на карту за номером телефону

Нова послуга повинна посилити безпеку персональних даних клієнтів компанії

Клієнти «Укрпошти», що мають платіжні карти Visa, тепер можуть переказувати гроші за номером телефону. Про це MINTRANS повідомили у пресслужбі компанії.

«Щоб здійснити переказ, клієнту більше не потрібно мати карткові реквізити одержувача – достатньо вказати його номер телефону. Перевага цього способу оплати, окрім простоти, в підвищеній безпеці, адже карткові реквізити одержувача не розголошуються», – сказано у повідомленні.


Переказати кошти можна як у поштовому відділенні, так і на сайті «Укрпошти». 

«Укрпошта запропонувала клієнтам новий платіжний метод – більш зручний та безпечний, ніж класичний переказ з картки на картку. В такий спосіб ми дбаємо про захист персональних даних клієнтів», - прокоментував директор департаменту фінансового бізнесу «Укрпошти» Олег Кляпко.

У компанії нагадують, що в середньому клієнти «Укрпошти» за день здійснюють понад 50 000 карткових операцій. Максимальна сума одного переказу по одній картці відправника - 14 999 грн, з урахуванням комісії.Максимальна сума всіх переказів по одній картці відправника за добу - 65 000 грн.

Читайте по темі

  • Національний банк отримав від «Укрпошти» необхідний пакет документів для придбання «Альпарі Банку». 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 13:48:34
Компанія не доставляє посилки на непідконтрольні території з 2014 року
2022-02-23 10:06:46
Компанія повторно оголосила тендери у «Прозорро» на будівництво хабів у Києві та Одесі
2022-02-17 15:14:37
Нові відділення з’явилися у шести областях України