«Укрпошта» шукає підрядників для будівництва двох сортувальних центрів
2022-02-23 11:04:00

«Укрпошта» шукає підрядників для будівництва двох сортувальних центрів

Автор: Красоха Ася

Компанія повторно оголосила тендери у «Прозорро» на будівництво хабів у Києві та Одесі

«Укрпошта» знову шукає підрядників для будівництва сортувальних центрів в Одесі та Києві. Про це MINTRANS повідомили компанії.

«На жаль, через ескалацію на сході України, іноземний інвестор, який раніше виграв тендер на будівництво хабів у Києві та Одесі, не зміг продовжити проєкт з урахуванням поточного рівня ризику. Але для «Укрпошти» це знаковий проєкт, що повністю замінить ручне сортування на автоматичне і завершення будівництва заплановане до кінця 2023 року. Тому ми ухвалили рішення оголосити новий тендер і зараз шукаємо підрядників на будівництво двох хабів – у Одесі та Києві», — розповів генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.


Тендери оголосили у «Прозорро». Компанії можуть подавати свої комерційні пропозиції до 9 березня включно.

Сума тендеру сортувального центру в Одесі площею 7,5 га складає майже $35,4 млн, у Києві площею 8 га – майже $60 млн.

«Укрпошта» співпрацюватиме із переможцем кожного із торгів за одним з двох варіантів – або в формі інвестиційного договору або в формі договорів оренди та купівлі-продажу нерухомого майна.

Що відомо про проєкти нових сортувальних центрів

Новий сортувальний центр в Одесі розміщуватиметься на перетині основних автошляхів. Він стане основним центром обробки та сортування поштових відправлень для Південної України. За попередніми підрахунками, мінімальний час та обсяг обробки посилок та дрібних пакетів зросте до 20 500 одиниць на годину, що дозволить значно скоротити строки доставки та підвищити якість послуг.

Київський сортувальний центр стане основним місцем обробки відправлень, адже на цей регіон припадає найбільша кількість посилок. Він зможе мінімально обробляти за годину до 40 000 посилок та дрібних пакетів, а також до 45 000 листів.

Загалом, «Укрпошта» у рамках стратегії модернізації залучила близько 100 млн євро для будівництва автоматизованих сортувальних хабів, регіональних депо та закупівлі автомобілів для пересувних відділень.Проєкт модернізації логістичної мережі передбачає будівництво семи автоматизованих сортувальних центрів та перебудову логістичної мережі на 61 регіональне депо.

Нові сортувальні об’єкти планується автоматизувати шляхом використання надсучасного швидкого обладнання та створити сучасну інформаційну інфраструктуру, тим самим оптимізувати час на обробку відправлень, надати можливість отримання замовлень від корпоративних клієнтів 24/7 та обробки їх протягом 4 годин.

Читайте також по темі  

  • Від початку 2022 року «Укрпошта» відкрила 20 відділень у шести областях України.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-24 10:45:32
Автоматизовану систему оплати у метро вимкнули
2022-02-23 13:48:34
Компанія не доставляє посилки на непідконтрольні території з 2014 року
2022-02-23 12:33:20
Цією інформацію необхідно керуватись при плануванні поїздок
2022-02-22 16:16:09
Після завершення операцій вантажообіг зросте більше ніж на 650,2 тис. тонн